Pedro Pascal a Matt Damon si spolu zahrajú v komédii Drive-Away Dolls od Ethana Coena

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pedro Pascal a Matt Damon spolu vo filme

Dve veľké herecké mená súčasnosti sa objavia bok po boku vo filme Ethana Coena. Vo filme Drive-Away Dolls si zahrajú Pedro Pascal a Matt Damon. Pridali sa tak k doteraz oznámeným talentom, ktorými boli Margaret Qualley (Vtedy v Hollywoode) a Geraldine Viswanathan (Blokoti). Snímka je popisovaná ako komédia, avšak s veľkým podielom kriminálnych aspektov.

Hovoriť má príbeh dvoch kamarátov, ktorí majú úplne odlišné povahy. Jamie je nespútaný voľnomyšlienkár, ktorý oplakáva (ďalší) rozchod so svojou priateľkou. Marian je plachý a zúfalo sa potrebuje odviazať. Dvojica tak hľadá nový začiatok, v rámci ktorého sa rozhodnú podniknúť spontánny roadtrip do Tallahassee. Lenže veci sa rýchlo skomplikujú, keď si cesty skrížia s kriminálnikmi-začiatočníkmi.

Margaret Qualley, Ethan Coen
Zdroj: deadline.com

Prvý sólový projekt Ethana Coena

Ešte nie je známe, kto bude hrať ktorého z kamarátov, už teraz však vieme, že pôjde o poriadnu zábavu. Pascal sa za posledné roky stal miláčikom fanúšikov aj napriek tomu, že neukazuje svoju tvár v seriáli Mandalorián. Ešte väčšiu obľubu získal vďaka The Last of Us. Damona môžeme aktuálne vidieť v športovej dráme Air: Zrodenie legendy, predtým v historickom kúsku Posledný súboj.

Drive-Away Dolls je prvým filmom Ethana Coena bez jeho brata Joela. Dvojica naposledy pracovala na filme Balada o Busterovi Scroogovi z roku 2018. Od nich však pochádzajú veľké hity ako Big Lebowski, Fargo či Táto krajina nie je pre starých. Joel už stihol priniesť svoj sólový projekt – Tragédia Macbeth.

pedro pascal matt damon
Zdroj: geektyrant.com

Drámu hľadať netreba

Obaja potvrdili, že sa medzi nimi nevykonalo nič zlé a médiám odkázali, že nemajú za tým hľadať žiadnu drámu. Jednoducho už obaja cítili vyčerpanosť z toho, že pracovali na filmoch spoločne 30 rokov. Povedal, že sa to stávalo viac nutnou prácou ako zábavou a tak sa obaja rozhodli venovať iným projektom. Od Ethana tak príde krimi komédia, na ktorej pracuje podľa scenára od Tricie Cooke (spolupracovala aj na filme Barton Fink).

Ďalšími potvrdenými hereckými menami sú Beanie Feldstein, Colman DomingoBill Camp. Hlavnými hviezdami sú však Pedro Pascal a Matt Damon. Zaujímavosťou je, že táto nepravdepodobná dvojica sa už vo filme spolu objavila. Bol to čínsky akčný fantasy film Veľký čínsky múr z roku 2016.

Ako sa vám pozdáva film Drive-Away Dolls od Ethana Coena? Čo hovoríte na to, že si hlavné úlohy zahrajú Matt Damon a Pedro Pascal? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -