Autoboti a Maximali sa musia postaviť požieračovi planét, ukazuje epický trailer na Transformers: Monštrá sa prebúdzajú

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Transformers: Monštrá sa prebúdzajú

Iba niekoľko týždňov pred uvedením v kinách, ktoré bude 9. júna, prichádza nový trailer na Transformers: Monštrá sa prebúdzajú. Ten nám konečne ukazuje ako veľká (a to doslova) bude hrozba, ktorej sa budú musieť postaviť Autoboti v spojení s novými členmi predstavenými prvý raz v hranej podobe – Maximalmi.

Film je totiž inšpirovaný animovaným filmom z roku 1986 a následnou sériou, ktorá vychádzala medzi rokmi 1996 až 1999 (a dostala ešte jeden film v roku 2000). Tie nám predstavili nový druh, ktorým patrí aj tento názov. Prastarý druh „zverov“, ktorí našu planétu obývali už od dávnych časov a teraz na nich opäť prichádza rad na ochranu planéty.

Autoboti a Maximali proti zatiaľ najväčšej hrozbe

Samotný film však patrí do kontinuity po snímke Bumblebee a zavedie nás do roku 1994. Hlavným (ľudským) hrdinom je Noah (Anthony Ramos), ktorý narazí na šedé Porsche Mirage, ktoré je Autobotom (s hlasom Petea Davidsona). Ten mu predstaví aj Optimusa Prima, ktorého aj vo veku 84 rokov stále dabuje Peter Cullen (a počuť ho povedať „Nechajte ich prísť“ je stále rovnako epické).

Sústredenie je však primárne na Maximalov, zvieratami inšpirovaných transformerov. Velí im Optimus Primal, ktorému hlas prepožičal Ron Perlman. Počujeme aj okrídlenú ochrankyňu Airazor s hlasom Michelle Yeoh. Ďalej budeme počuť Petera Dinklagea alebo John DiMaggia.

transformers monštrá sa prebúdzajú
Zdroj: escapistmagazine.com

Optimus Prime a Bumblebee nesmú chýbať

Prichádzajú s veľkým varovaním – na našu planétu sa rútia Predaconi a ich gigantický vodca Unicron, ktorý požiera planéty. Všetci hrdinovia tak budú musieť spojiť svoje sily na to, aby ich zastavili a vrhnúť sa do rozmerných bojov. Uvidíme aj známych spojencov, zdá sa však, že obľúbený žltý chrobák môže byť aj zranený!

Ďalšie postavy z našej rasy si zahrajú Dominique FishbackLuna Lauren Vélez alebo Tobe Nwigwe. Réžiu si zobral na starosť Steven Caple Jr. (Creed II), pričom vychádzal zo scenára od tímu, ktorý viedol Joby Harold (The Flash, John Wick 3). Predvedú nám zatiaľ najtvrdší boj v druhej časti reštartovanej trilógie Transformerov.

Ako sa vám páčil nový trailer na Transformers: Monštrá sa prebúdzajú? Páči sa vám prevedenie Maximalov? Čo hovoríte na návraty starých známych? Ako si myslíte, že sa im podarí zastaviť gigantická hrozba? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: empireonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -