Čakali ste, boli ste varovaní, viete, že nič z tohto nie je správne – je tu trailer na 6. sériu Black Mirror

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 6. sériu Black Mirror

„Očakávajte neočakávateľné,“ navnaďuje režisér a vedúci seriálu Charlie Brooker. Úspešná a oceňovaná séria je späť a bude nielen viac napakovaná hviezdami ako predtým, ale aj najviac neklasifikovateľná, nepredvídateľná a plná zvratov. To nám sľubujú nielen tvorcovia, ale dokazuje aj trailer na 6. sériu Black Mirror. „Čakali ste, boli ste varovaní“.

Ukážka otvára novou verziou známej skladby „I don’t want to set a world on fire“. Vidíme vesmírnu stanicu, na ktorej pobýva Aaron Paul, retro motel ako vystrihnutý zo 70. rokov či Zazie Beetz pri vytáčacom modeli. Rýchlym prestrihom sledujeme viaceré diania, kde sa zdá, akoby postavy spolu viedli dialógy. Stačí im len malá chvíľa na to, aby to všetko prestalo dávať zmysel a prepuklo do obrovského chaosu.

Čo to **** je? Ako toto **** je?

Najlepšie to predsa vystihujú posledné dve linky z traileru. Okrem toho však aj tak viete, rovnako, ako hovoria viaceré postavy, že to milujete. A príbehy z dystopických svetov nám jednoznačne chýbali, nakoľko piata séria prišla v roku 2019.

Tá obsahovala iba tri diely, zato však poriadne obsiahle, až s kinematografickým zážitkom. Tu nám tvorcovia sľubujú, že dostaneme aj dlhšie epizódy, no bude ich aj viac. Zatiaľ však neprezradili presný počet. Dozvieme sa to zrejme až počas júna, kedy sa má séria objaviť na Netflixe (tiež zatiaľ v presnejšie nešpecifikovaný dátum).

6. séria black mirror
Zdroj: theplaylist.com

Ešte nepredvídateľnejší, ešte rozmanitejší a ešte viac hereckých hviezd

Brooker pre netflixovský Tudum pri oznamovaní povedal, že chce, aby bol Black Mirror seriálom, ktorý nemôže byť ľahko definovaný a stále sa znova vynalieza. Sám vraj navrhol začiatok šiestej séria podľa toho, čo by očakával a potom to úplne zmenili. Viac prezradiť nechcel, povedal len, že máme očakávať typické Black Mirror, avšak s novými prvkami a oveľa viac šialenými zvratmi a rozmanitosťou.

K tomu iste dopomôže aj rozmanité obsadenie. Okrem dvoch zmienených sa tu ukážu Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Samuel Blenkin a dokonca vidíme Salmu Hayek.

Tiež vás trailer na 6. sériu Black Mirror poriadne zmiatol alebo presne viete čo od nej očakávať? Ako sa vám páči zoskupenie hereckých hviezd? Milujete to alebo sa už teraz obávate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -