6. séria Black Mirror má ešte viac hviezdne obsadenie, ako tá predošlá! Pridávajú sa herci z Breaking Bad aj Marvelu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

6. séria Black Mirror hlási hviezdne obsadenie

Pred necelými dvomi mesiacmi sme sa dozvedeli, že britská antologická sci-fi séria sa vráti aj so svojimi ďalšími epizódami. Futuristické technológie s temnými zvratmi a až hororovými nádychmi nám teda poskytnú ďalšiu dávku napätia, opäť na Netflixe. Teraz hlási 6. séria Black Mirror obsadenie, ktoré je mimoriadne nabité hviezdnymi menami.

Seriál rozbehol Charlie Brooker na britskom Channel 4 ešte v roku 2011. Pobežal tam po dve série + vianočný špeciál. Už vtedy nemal núdzu o známe herecké tváre. V prvej sérii sa objavili Daniel Kaluuya či Jodie Whittaker, v druhej sérii boli Hayley Atwell a Domhnall Gleeson. Spomínaný špeciál na sviatky zase mal Jona Hamma.

black mirror jon hamm
Zdroj: giantfreakingrobot.com

Streamovacia služba poskytla lepšie možnosti

Rozpočet stanice však ďalej neumožňoval pokračovať s víziou tvorcov. Našťastie sa ale seriálu ujala streamovacia služba a mohla prinášať ďalšie série. Tie sme dostali ešte tri a k tomu interaktívny špeciál Bandersnatch. Po neľahkých legálnych problémoch a dohodách bola na potešenie všetkých priaznivcov potvrdená aj šiesta séria.

Piata séria mala síce menej epizód, než na koľko sme boli zvyknutí, o to viac však prekvapila zoskupením v obsadení. Objavili sa tu Bryce Dallas Howard, Miley Cyrus, Anthony Mackie alebo Yahya Abdul-Mateen II. Teraz však bolo ohlásené obsadenie pre tú šiestu a je ešte rozsiahlejším.

nový projekt Black Mirror
Zdroj: dailymail.co.uk

Ešte silnejšie obsadenie, než v 5. sérii

Budú tu, nateraz potvrdení, Zazie Beetz (Deadpool 2), Paapa Essiedu (Môžem ťa zničiť), Josh Hartnett (Nabiť a zabiť), Aaron Paul (Breaking Bad), Kate Mara (House of Cards), Danny Ramirez (The Falcon and the Winter Soldier), Clara Rugaard (Teen Spirit), Auden Thornton (This Is Us) a Anjana Vasan (Spider-Man: Ďaleko od domova).

Mnohí z týchto predstaviteľov už majú skúsenosti s hororom alebo sci-fi, čo je ešte lepšou správou. Harnett sa napríklad objavil vo filme Halloween H20 alebo komédii s mimozemšťanmi Fakulta. Netreba zabúdať ani na jeho rolu v dobovej hororovej sérii Penny Dreadful.

black mirror 6 obsadenie
Zdroj: reutir.com

Viacerí už skúsenosť v žánri majú

Nie je však jediný, kto doplní 6. sériu Black Mirror o obsadenie s podobnými rolami. Mara si zahrala vo viacerých sériách American Horror Story aj v slasheri Urban Legends: Bloody Mary. Ramirez sa zase objavil v Tales of the Walking Dead a mysterióznom trileri Bez východiska.

Čo hovoríte na takéto hviezdne zoskupenie hercov pre šiestu sériu Black Mirror? Ktorého z nich tam vidíte najradšej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. obsadenie je mi u p*dele, nech to ma vela dobrych pribehov, co sa o tolko ospevovanej S05 az tak povedat neda – ani vela ani nejak extremne dobrych. V starsich sezonach toho bolo pekne, takze rychlo do prace a nasupat aspon 10 epizod!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -