Fanúšikovia neveria vlastným očiam. HBO zrušilo seriál zo sveta Hra o tróny, ktorý vyzeral úžasne

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hra o tróny ukazuje ďalší seriál, avšak…

George R.R. Martin sa opakovane vyjadruje, že z jeho fantasy knižného sveta je v príprave niekoľko seriálov. Okrem toho, že dostaneme druhú sériu Rodu draka je v príprave aj projekt Hedge Night a spin-off Nine Voyages, ktorý bude dokonca animovaný. Vďaka informácii z portálu Polygon odhaľuje Hra o tróny aj ďalší samostatný seriál. Má to však obrovský háčik.

Na seriál dostávame prvé náhľady vďaka make-upovej umelkyni menom Flora Moody. Zdá sa však, že to sú aj jediné fotografie, ktoré kedy dostaneme. Týkajú sa totiž seriálu, ktorý sa mal nazývať Blood Moon. Zameriavať sa mal okrem iného aj na Dlhú noc (The Long Night). Plánovaný bol ešte pred prequelom s Targaryenmi, je to však už takmer 5 rokov, odkedy bol zrušený.

Svadba u Starkovcov a minulosť White Walkerov

Fotografie nám odhaľujú herečku Naomi Watts, ktorá pôsobí naozaj vznešene. Dalo by sa teda predpokladať, že by išlo k poprednú postavu z rodu Casterly. Úvodný diel sa mal totiž pozrieť na jej svadbu s niektorým zo Starkovcov.

Obrázky teda odhaľujú Casterlyho skalu ešte v čase, keď bola plne pod kontrolou Lannisterovcov. To by zodpovedalo s časovým údajom o Dlhej noci (tretia časť ôsmej série), kde sa ľudské vojská naplno postavili White Walkerom. Aj o ich minulosti sme sa mali v seriáli dozvedieť viac.

white walkers história
Zdroj: HBO

Pekne mastný pilotný diel

Zo seriálu však bol hotový iba pilotný diel. Po ňom sa HBO rozhodlo, že nebude pokračovať s produkciou, dôvod však nie je známy. O to viac šokuje informácia, že pilot stál spoločnosť závratných 30 miliónov dolárov. Samozrejme, ak by však seriál nedosiahol potrebných kvalít, strata mohla byť oveľa väčšia.

HBO bolo vždy pri materiáloch z Piesne ľadu a ohňa opatrné. Preto máme z 8 plánovaných projektov zatiaľ s určitosťou potvrdené iba vyššie spomenuté (aj keď pokračovanie s Jonom Snowom je vraj isté). Otázne je, ktoré ešte môžu byť škrtnuté a ktorých sa nakoniec reálne dočkáme

Je vám teraz ľúto, že sa Hra o tróny nerozrastie o seriál Blood Moon? Ako sa vám páči podľa popisuj a zrejme jediných náhľadov, ktoré z neho kedy dostaneme? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -