Nová ukážka na seriál Moon Knight odhaľuje neskutočné scény plné nadprirodzena

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová ukážka na Moon Knight

Marvel naplno otvorí svoj svet nadprirodzena už koncom tohto mesiaca. S blížiacim sa dátumom nás chcú ešte viac navnadiť na postavu Marca Spectora, ktorý je pozemským agentom boha Chonsu. Kvôli tomu má ale niekoľko osobností, ktoré sa medzi sebou striedajú. Teraz prichádza nová ukážka na Moon Knight, ktorá nám zverejňuje hromadu nového materiálu.

Štúdio si popri zverejnení videa tiež nenechalo ujsť šancu, aby nám ukázalo plagáty na Instagrame. V nich ukazujú „mnohé fázy“ Moon Knighta, respektíve jeho tri rozličné osobnosti. Tieto uvidíme v seriáli, ktorý dostaneme na Disney+30. marca.

Komentáre tvorcov s hromadou nového materiálu

Hlavné je však video, ktoré sme dostali prostredníctom USA Today. Začína sa postavou Oscara Isaaca s očami žiariacimi na bielo. Odvracia svoj pohľad a pritom sa okolo neho zhmotňuje ikonická biela róba. Odlišné je to od všetkých predošlých záberov tým, že sa zdá, že Marc dokážu túto personu privolať. To by bolo obrovskou zmenou, keď sme si predtým mysleli, že žiadnu kontrolu nemá.

Video pokračuje s niekoľkými krátkymi rozhovormi s hercami a tvorcami. Ethan Hawke, ktorý hrá v seriáli doktora Arthura Harrowa hovorí, že nám je predstavený „nový charakter v novom svete“. Pri konci dodáva, že každý aspekt série bude mať svoju dualitu.

Seriózne zobrazenie mentálnych problémov a úžasné naprirodzeno

Isaac sľubuje, že pôjde aj o „vážne legitímnu štúdiu postavy“ a problémy s mentálnym zdravím sa tu budú brať neuveriteľne seriózne. Najviac vzrušujúcim však pre neho bolo, akými nepredvídateľnými sa stanú udalosti. Svoj komentár pridal aj šéf Marvel Studios Kevin Feige, ktorý komentuje úžasný vizuálny štýl. Pár slov povie aj režisér Mohamed Diab.

Najviac prekvapivá je veta od Maye Calamawy, ktorá si zahrá Laylu, Marcovu blízku priateľku. Seriál by totiž popísala ako „Klub bitkárov spojený s Indiana Jonesom“. Zrejme pritom narážala na fakt, že hlavný hrdina bude cestovať po viacerých lokalitách na svete, kde bude musieť porážať nepriateľov.

„Klub bitkárov spojený s Indiana Jonesom“

Toto nám nová ukážka na seriál Moon Knight potvrdzuje. Kopou nového materiálu sa dostávame aj priamo do Chonshuovej svätyne v Egype. Mr. Knighta vidíme vykonávať akýsi magický mysteriózny rituál po boku Harrowa. Ten bude sledovať aj vlastné ciele, čo dokazuje napríklad vznášajúci sa skarabeus nad jeho rukou.

Presný dej ani takto blízko od vydania ešte nie je jasný. Avšak hlavnú postavu vidíme v mnohých nových situáciách. Navyše je mimoriadne potešujúce počuť, keď samotný riaditeľ štúdia povie, že to bude brutálne. A ešte navyše tým sľubuje „zmenu tónu“ v MCU. V každom prípade sa o výsledku presvedčíme 30. marca.

Ako sa vám páčia nové zábery z Moon Knighta? Potešilo vás vidieť ovládať ho svoje schopnosti a pri naprirodzených rituáloch? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -