Nový trailer na Unbearable Weight of Massive Talent ukazuje ešte viac Nicolasa Cagea ako Nicolasa Cagea

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na The Unbearable Weight of Massive Talent

Štúdio Lionsgate si zrejme myslí, že potrebujeme o dôvod viac, aby sme sa išli pozrieť do kín na film, kde hrá Nicolas Cage sám seba. Tak prinášajú nový trailer na The Unbearable Weight of Massive Talent. Jasné, že ďalší dovôd nepotrebujeme! Ale aj tak si radi pozrieme každý ďalší materiál z tejto absolútnej šialenosti.

Odohráva sa vo fiktívnom vesmíre, ktorý nemá s našou realitou veľa spoločné. Nicolas Cage je v ňom nedocenený génius na pokraji krachu. Jeho terapeut sa mu snaží vsugerovať, že stratil talent a vyberá si hlúpe role. Producenti mu už odmietajú dávať ďalšie a prestáva ho podporovať aj jeho agent, s ktorým si zažije srdcervúci rozchod.

Superfanúšik a milionár Pedro Pascal

Avšak v tejto nočnej more príde nádej. Nic, hrdina súčasnej kinematografie, má zabávať jeho najväčšieho fanúšika na svete. Je ním multimilionár Favi (Pedro Pascal). Nevďačná úloha, ale čo keď je za ňu ponúknutých milión dolárov. Cage teda prijme a čoskoro uvidí, že ho konečne niekto oceňuje tak, ako by celý svet mal.

Ich bromance je absolútne perfektnou a život si užívajú plnými dúškami. A mimochodom, ak už toto nie je hlavný dôvod (bratská láska medzi Cageom a Pascalom), prečo by sme si ho mali pozrieť, tak potom neviem, čo by malo byť. Lenže ak niečo vyzerá príliš dokonale, obvykle to tak nie je.

unbearable weight cage pascal
Zdroj: game-news24.com

S CIA má infiltrovať drogového lorda

To sa dozvieme, keď si Nicolasa odchytí agentka CIA (Tiffany Haddish). Prezradí mu, že Favi je nebezpečným zločincom, ktorého je nutné zastaviť. Takže by mal skryte infiltrovať jeho vnútorné kruhy a eventuálne ho vydať centrálnej inteligencii. Bude musieť zapojiť svoj masívny talent a všetky jeho ikonické role, aby mohol odstaviť drogového lorda. Lenže dokáže pokaziť ich vzťah?

Okrem spomínanej dvojky si zahrajú Sharon HorganIke BarinholtzAlessandra MastronardiJacob ScipioLily SheenNeil Patrick Harris. Snímku režíruje Tom Gormican a vychádza zo scenára od Kevina Ettena. Film samozrejme Cage aj produkuje, spolu s ním Mike Nilon, Kristin Burr a Kevin Turen.

unbearable weight
Zdroj: facebook.com

Musí zapojiť svoje ikonické role

Nový trailer na The Unbearable Weight of Massive Talent ešte viac dokazuje, aká to bude šialenosť. Odkazy na Cageove filmy, jeho ikonické role, jemné vtipy a bláznivá akcia. Okrem toho poriadny vzťah medzi Favim a Nicom, samozrejme za zvukov poriadnej romantickej skladby „Happy Together“. Naozaj nepotrebujeme ďalšie presviedčanie, aby sme si ho išli 22. apríla pozrieť do kín.

Pôjdete si aj vy pozrieť do kina film The Unbearable Weight of Massive Talent alebo potrebujete ďalšie dôkazy o tom, že to bude skvelé? Pobavila vás už len táto ukážka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -