The Unbearable Weight of Massive Talent dostáva prvý trailer. Ide o poriadnu šialenosť, kde Nicolas Cage hrá…. Nicolasa Cagea

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Unbearable Weight of Massive Talent trailer

Film The Unbearable Weight of Massive Talent dostáva prvý trailer. Neúsnosná váha masívneho talentu bude poriadna meta snímka, v ktorej si zahrá Nicolas Cage. Nestvárni len tak hocijakú rolu, ale viacero jeho úloh. Že by ste boli z toho zmätení? Herec si totiž zahrá (fiktívnu?) verziu samého seba.

Cage je v tejto filmovej podobe v kreatívnom bloku a cíti sa nenaplnený. Aj by skončil s hereckou kariérou, Neil Patrick Harris ho však rýchlo vyvedie z omylu. Fiktívny Nicolas má totiž obrovskú dlžobu, ktorá ho môže priviesť k finančnému krachu (naozaj ide o fiktívnu verziu??).

Pre superfanúšika musí stvárniť ikonické role

Tak veľmi rýchlo prijmne ponuku od jeho najväčšieho fanúšika na svete, ktorého si zahrá Pedro Pascal. Dostane totiž milión dolárov za to, že s ním pár dní pobudne, pozrie si jeho zbierku predmetov ohľadom herca. A samozrejme – strihne si pár zo svojich najznámejších úloh. Ak ste niekedy chceli vidieť Cagea ako stvárňoval svoje predošlé (a často poriadne groteskné postavy), tak toto je tá pravá šanca!

Ak by sa vám tento meta film, v ktorom sa spomína dostatok iných filmov, nezdal dostatočne šialený, tak len počkajte. Javi Gutierrez (postava Pedra Pascala) sa spolu s Cageom vydajú na mimoriadne nebezpečnú misiu. Skutočnú misiu. Naverbuje ich totiž agentka CIA Vivan, ktorú si tu zahrá Tiffany Haddish. Tak teraz ide už o poriadnu jazdu! Celú kariéru na to trénoval a čo tam po oceneniach, tu pôjde o jeho život, život jeho fanúšikov a jeho milovaných!

the-unbearable-weight-of-massive-talent
Zdroj: collider.com

Schádza sa pri ňom skupina komikov

Okrem Pascala alebo Patricka Harrisa si tu zahrajú aj Sharon Horgan, Jacob Scipio, Joanna Bobin či Ike Barinholtz. Niekoľko komediálnych hercov a komikov pohromade, to môže jednoznačne dopadnúť len ako kvalitná zábava. O to sa určite postará aj režisér Tom Gormican, ktorý stojí za filmom (Ne)zadaní či seriálom Ghosted. Je aj autorom scenára, ktorý napísal spolu s Kevinom Ettenom. 

The Unbearable Weight of Massive Talent teda ukazuje trailer, ktorý je rovnako bizarný ako film samotný. Odhaľuje nám aj dátum, kedy sa tohto meta projektu Nicolasa Cagea dočkáme. Bude to 22. apríla 2022, vtedy je plánovaná premiéra v kinách.

Čo hovoríte na film, v ktorom si Nicolas Cage zahrá fiktívnu verziu samého seba? Zabavili ste sa pri ňom alebo ste sa len utrápene chytali za hlavu? Dajte nám vedieť vaše prvé reakcie.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -