Druhá séria The Mandalorian nám ukazuje ďalší skvelý trailer plný nových záberov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Druhá séria The Mandalorian trailer

Druhá séria šou zo sveta Star Wars sa už onedlho dostane na streamovaciu službu Disney+. Pozrieť si ju tam budeme môcť už od 30. októbra, čo je skutočne odteraz iba zopár dní. Ani to však nebránilo tvorcom, aby nám priniesli v krátkej ukážke niekoľko nových záberov. The Mandalorian tak dostáva nový trailer a opäť nám potvrdzuje, že sa máme na čo tešiť.

Vďaka nej sme ešte viac naladení a nabudení na to, čo sa pre nás chystá. Ukazujú nám nové scény, ale pritom dokážu neprezradiť veľa z chystaného deja. Ten si v Lucasfilm prísne strážia, aby sa nám epizódu po epizóde postupne odhaľoval a prinášal nemálo prekvapení.

druhá séria The Mandalorian trailer
Zdroj: pinterest.co.uk

O deji toho vieme pomerne málo

Mandalorian a Dieťa (The Child) pokračujú vo svojej ceste. Na nej musia čeliť nepriateľom a zhromažďovať spojencov, aby sa dostali cez nebezpečnú galaxiu. Tá je navyše ešte viac búrlivá po kolapse Galaktickej ríše.

Takto znie oficiálny popis tvorcov, na čele ktorých stoja opäť stoja Jon Favreau a Dave Filoni. K nim sa však pre túto sériu pridá viacero autorov. Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed (ktorý nám priniesol v minulosti marvelovky Ant-Man) či dokonca Robert Rodriguez (režisér Sin City, Desperada či nedávnej Ality). Z tohto výberu skutočne vidíme, že sa máme na čo tešiť.

The Mandalorian nové informácie a fotky
Zdroj: gamesradar.com

Skvele rozšírený tím hercov

Ale nielen vďaka tvorcom, ale aj hereckému obsadeniu. Samozrejmosťou je, že sa vracia trojica Pedro Pascal, Gina Carano a Carl Weathers. Na druhú stranu sa im ako záporák postaví Giancarlo Esposito. Nebude však jediný, keďže sa ukáže aj Boba Fett (alebo možno aj kapitán Rex), ktorého samozrejme a logicky stvárni opäť Temuera Morrison.

Balans Sily by mohla priniesť však napríklad Ashoka Tano v podaní Rosario Dawson. Rad Mandalorianov doplní aj ženská hrdinka Bo-Katan, ktorú si zahrá Katee Sackhoff. A šerifa na Tatooine Cobba Vantha si zoberie na starosť ostrieľaný Timothy Olyphant. K hereckému obsadeniu sa pridáva aj Michael Biehn, jeho rola však doteraz nebola špecifikovaná.

The Mandalorian trailer nám neprezrádza veľa z deja, ale pritom ukazuje skvelé zábery. Už tie samotné stačia na to, aby nás lepšie naladili na druhú sériu tohto príbehu zo sveta Hviezdnych vojen. A ako sa teda budú ďalej odvíjať príbehy Manda a Baby Yodu (ako si ho ľudovo nazval internet), o tom sa budeme môcť presvedčiť každý týždeň od 30. októbra.

Ako sa vám páči ďalší The Mandalorian trailer? Navnadil vás ešte viac na druhú sériu, alebo to už ani viac nebolo možné? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -