Trailer na American Horror Story: Delicate mení sny celebrity o dieťati na nočné mory

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Plnohodnotný trailer na American Horror Story: Delicate

Stanica FX prináša plnohodnotný trailer na American Horror Story: Delicate, ktorý je 12. sériou antologického hororového seriálu od Ryana Murphyho. Ten svoju jedinečnosť nachádza nielen v nových hereckých tvárach, ale aj v tom, že ide o prvú edíciu, ktorá je založená na knižnej predlohe. Tou je Delicate Condition od Danielle Valentine.

Kniha, ktorá je podľa prvých recenzentov strhujúcim trilerom, je opisovaná aj ako „feministický zvrat na Rosemarino dieťa“. To môžu naznačovať aj démonické postavy, ktoré sa dostanú do života hlavnej hrdinky a starostlivo ju sledujú na každom kroku. Inak sa autorka vyjadrila, že inšpiráciu brala aj z filmov Votrelec či Mlčanie jahniat.

Annine sny sa menia na nočné mory

Príbeh sleduje mladú, čoraz viac úspešnú herečku Annu Alcott, ktorú hrá už veteránka seriálu Emma Roberts. Zúfalo túži po dvoch veciach – získať Oscara a mať dieťa. Ak by mala oboje, bolo by to pre ňu splneným snom. Ako je však hovorí jej kamarátka Siobhan Walsh (ktorú hrá Kim Kardashian) – má zvláštny sklon meniť sny na nočné mory.

Spolu s tým sa poriadne mení aj tematika ukážky. S tým, ako sa jej podarí otehotnieť, sa začnú diať naozaj desivé veci. Začína to tým, že je zdravotná sestrička (Cara Delevigne) znepokojená vecami, ktoré vidí na ultrazvuku. Pokračuje to čoraz častejšími hrozivými víziami, v ktorej Anne dieťa pohlcuje a ničí jej telo.

american horror story delicate
Zdroj: bloody-disgusting.com

Démonické bytosti a psychóza, jednoducho AHS

Zlovestné figúry, nedôvera a prepadávanie do čoraz horšej psychózy sú skutočne známymi témami pre AHS. Spolu s nim sa vráti aj ďalší často obsadzovaný herec – Zachary Quinto. Inak nám trailer odhaľuje aj ďalšie mená – Matt Czurchy, Billie Lourd, Denis O’Hare či Leslie Grossman.

Režisérkou série je Halley Feiffer, ktorá už s Murphym predtým pracovala na jeho kriminálnom seriáli Impeachment: American Crime Story. Tentoraz sériu netradične rozdelí na dve časti, pričom prvá z nich má mať premiéru aj na streamovacej službe Hulu už 20. septembra.

Ako vás zaujal nový trailer na American Horror Story: Delicate? Prináša opäť sériu, ktorá bude stáť za pozretie? Čo si myslíte, že sa skutočne deje s Annou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -