Trailer na American Horror Story: Delicate spriada pavučinu desivosti a konšpirácií ohľadom tehotenstva

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na American Horror Story: Delicate

Stanica FX prináša trailer na American Horror Story: Delicate, už dvanástu sériu antologického hororového projektu od Ryana Murphyho. Tentoraz si tu hlavné postavy zahrajú Emma Roberts, Cara Delevigne a Kim Kardashian, ktorým patrí aj pozornosť v ukážke. Ukazujú sa v goticky vyzerajúcich šatách s latexovými rukavicami a nečakane – tehotenskými bruchami.

Roberts, ktorá je pre značku už známou tvárou (zahrala si v sériách Coven, Freak Show, Cult, Apocalypse aj 1984) stvárňuje herečku menom Anna Alcott. Pokúša sa otehotnieť, avšak začína byť čoraz viac presvedčená o tom, že hrozivá postava podniká kroky k tomu, aby sa to nikdy nestalo. Ešte horšie je, že muži v jej živote neveria ani slovo z toho, čo hovorí.

Delikátny stav tehotenstva

Dej vychádza z knihy Delicate Condition, ktorú napísala Danielle Valentine (ktorá bude spolu so seriálom ešte len vydaná). Ide o prvú sériu podľa knižnej predlohy. Autorka o nej povedala, že názov odkazuje na „delikátny stav“ – tehotenstvo. Rodina sa z neho teší, ale pritom ide o najviac nebezpečnú, život meniacu situáciu, ktorú si niekto môže podstúpiť.

Ešte horšie, keď sa dá do hororovej formy podobného seriálu. Hlavným tvorcom tejto kapitoly je Halley Feiffer, ktorá už s Murphym predtým pracovala na jeho kriminálnom seriáli Impeachment: American Crime Story. Bola to práve ona, kto knihu, ešte v nerevidovanej forme, prepísala počas minulého roka do podoby scenára.

AHS Delicate
Zdroj: outmagazine.com

Štýlové vizuály a nič pre arachnofobikov

Okrem spomenutej hlavnej trojice sa tu objaví aj iný častý herec pre seriál – Zachary Quinto. Ďalej si tu zahrajú Annabelle Dexter-Jones, Michaela Jaé Rodriguez, Odessa A’zion, Billie Lourd, Julie White, Debra Monk a Denis O’Hare.

Ukážka, ktorá je okrem budúcich mamičiek plná aj pavúkov a je ladená do naozaj znepokojivej verzie sklady „Rock-A-Bye-Baby“, nám prezrádza spolu s atmosférou aj dátum vydania. Štýlové vizuály, talentované herečky a desivé tajomstvá si budeme môcť pozrieť už 20. septembra.

Navnadil vás trailer na American Horror Story: Delicate na sledovanie 12. série tejto antológie? Ste zvedaví na to, ako sa bude tajomný dej odvíjať a na tieto tri herečky vo vedení? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -