TRAILER: Hviezda z Deadpoola čelí záhadnej a smrteľnej pavučine tajomstiev. Toto je niečo pre fanúšikov Na nože

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na sériu A Murder at the End of the World

Prichádza trailer na limitovanú sériu A Murder at the End of the World. Projekt, ktorý predtým vznikal pod názvom Retreat, si zmenil názov naozaj nadprirodzene. Hlavná postava totiž čelí záhadnej a hlavne smrteľnej pavučine tajomstiev, ktoré naštartuje vražda v odľahlej mrazivej pustine. Ústrednú rolu stvárňuje Emma Corrin.

Poznať ju môžeme ako mladú Dianu zo seriálu The Crown alebo drámy My Policeman. Kým sa ukáže vo filmoch Nosferatu a Deadpool 3, hrá protagonistku 7-dielnej série od stanice FX. Pracovali na nej Brit Marling a Zal Batmanglij, tvorcovia úspešnej mysterióznej drámy OA.

Mladá hackerka musí odhaliť vraha

Corrin bude Darby Hart, amatérskou detektívkou, no profesionálnou hackerkou s generácie Z (zoomerov). Spolu s ďalšími 8 hosťami je pozvaná samotárskym milionárom (Clive Owen) na pobyt v ohromujúcej, no maximálne izolovanej lokalite. Keď sa jeden z hostí nájde mŕtvy, musí Darby zapojiť všetky svoje sily, aby dokázala, že ide o vraždu a čeliť vlne protichodných záujmov, kým vezme vrah ďalší život.

Ukážka, ktorú nám stanica priniesla ešte umocňuje napätie a záhady, ktoré sa nad ňou nesú. Ľadové pustiny sa striedajú s vyprahnutými púšťami a chodbami ako z hororového filmu. Každý jeden záber ako by prinášal novú otázku, na ktorej odpoveď sa nebudeme vedieť dočkať.

A Murder at the End of the World
Zdroj: yardbarker.com

Mrazivá pustatina, vyprahnutá púšť a množstvo otáznikov

Okrem spomenutých hercov si tu zahrá napríklad aj Brit Marling, ktorá tiež asistovala s príbehmi v seriáli. Ďalej sa v seriáli objavia Alice Braga, Joan Chen, Raúl Esparza, Jermaine Fowler, Ryan J. Haddad, Pegah Ferydoni a mnohí ďalší.

Pôvodne mala miniséria prísť už 29. augusta, aktuálne prebiehajúci štrajk hercov a scenáristov ju však odložil. Nový dátum, kedy ju uvidíme aj na streamovacej službe Hulu, je 14. november.

Zaujal vás trailer na A Murder at the End of the World? Dokážete z neho určiť, čo sa v seriáli deje? Nenecháte si túto záhadu s Emmou Corrin ujsť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -