4. séria What We Do in the Shadows bola potvrdená stanicou FX ešte pred premiérou tej tretej

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

4. séria What We Do in the Shadows potvrdená

FX potvrdilo, že obľúbenú akoby dokumentárnu sériu o upíroch budeme môcť sledovať aj naďalej. Táto káblová televízia ju bude vysielať v roku 2022. Áno, 4. séria What We Do in the Shadows bola takto potvrdená. A to je skvelá správa, pretože sa to stalo ešte pred tým, ako bola odvysielaná tretia séria.

Tá má odštartovať svojou premiérou 2. septembra. Naraz sa majú očakávať hneď dve časti. Deň potom budú hneď dostupné aj na streamovacej službe Hulu. Prezident programov na predmetnej televíznej stanici, Nick Grad, sa konkrétne vyjadril takto:

„Vyzerá to tak, že fanúšikovia nemajú dosť ’What We Do in the Shadows’. FX je pripravené, aby utíšilo ich hlad a to tým, že prinesie aj štvrtú sériu. Poďakovať sa za to môžeme neuveriteľnej práci, ktorú robí tvorcovský tím, herci a aj zvyšok skupiny. To oni robia tento seriál skvelým a dokonca ešte lepším sériu od série.“

Upírski spolubývajúci spoznávajú súčasný svet

Pred tým, ako bol Taika Waititi celosvetovo známym a uznávaným režisérom, tak sa venoval viac underground projektom na svojom rodnom Novom Zélande. So svojim dobrým priateľom a kolegom Jemaine Clementom vytvorili mockumentary (spomínaný parodický dokumentárny štýl) o partii upírov, ktorí spolu žijú.

O niekoľko rokov sa táto idea pretavila do formy seriálu. Tu už sa pozeráme na inú skupinu lovcov noci, ktorí odišli skúšať svoje šťastie za veľkú mláku. V dome na Staten Islande teda spolu bývajú Nandor (Kayvan Novak), Laszlo (Matt Berry), Nadja (Natasia Demetriou) a Colin Robinson (Mark Proksch). Snažia sa zorientovať v modernom svete, v čom im pomáha aj človek Guillermo (Harvey Guillén).

shadows
Zdroj: fxnetworks.com

Čaká ich neľahké rozhodnutie

Teda aspoň pomáhal. Dozvedeli sme sa o tom, že pochádza z dlhej línie lovcov upírov. Po dileme prijal tento osud aj on a rozhodol sa ničiť krvavé príšery. Keď skupina zistila tento fakt, uvrhlo to celú domácnosť do paniky. Budú musieť zistiť ako narábať s týmto faktom, ale čaká ich aj mnoho ďalšieho.

Nielenže bola potvrdená 4. séria What We Do in the Shadows, ale nám tvorcovia prezradili aj trochu z toho, na čo sa môžeme tešiť v tej tretej. Začneme ale, ako to býva, jednou menej príjemnou správou. Nechcú nás síce sklamať, ale ohlásili, že sa nevráti Jackie Daytona – jednoznačne ľudský barman.

What We Do in the Shadows
Zdroj: tvinsider.com

Nebudú mať málo starostí

Zato ale uvidíme prastarého vampíra, ktorý je pôvodcom ich všetkých, zvodnú sirénu, gargojlov, loptový šport medzi vlkolakmi alebo kult okolo wellnessu. Zavítame do kasín v Atlantic City, do posiliek a bohužiaľ – prebehnú aj stretnutia s bývalými priateľkami.

Pritom môže Nandor naraziť aj na krízu večného veku a bude sa snažiť hľadať viac zmyslu v nekonečnom živote. Nájde lásku alebo je odsúdený na to, aby bol vo svojej nesmrteľnosti starý mládenec, ktorý má 37 exmanželiek? Skočíme ale zase na pozitívnejšiu nôtu – Colin Robinson bude oslavovať 100 rokov!

Ako sa vám páči správa, že bola potvrdená 4. séria What We Do in the Shadows? Tešíte sa už na tú tretiu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -