James Gunn pôvodne chcel, aby bol v The Suicide Squad iný záporák. Všetci ho poznáme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V The Suicide Squad mal byť iný záporák

James Gunn sa stále snaží lákať ľudí do kín na jeho samostatné pokračovanie/reboot Suicide Squad z roku 2016. Film je skvele napísaný a plný humornej akcie, ale v tržbách to nie je, čo sa čakalo. Aj preto odhaľuje ďalšie informácie, ktoré zaujmú nejedného fanúšika. Teraz prezradil, kto mal byť vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia pôvodne záporák.

Počas vystupovania v podcaste Script Apart rozoberal, ako sa vyvíjal scenár. Na počudovanie všetkých odhalil, že prišiel čas, kým mal inú voľbu na antagonistu. Kým sa rozhodol, že si zmerajú sily so Starrom Dobyvateľom, v hre bol Superman.

suicide squad superman
Zdroj: mcutimes.com

Starro Dobyvateľ ho ako dieťa desil

Vyjadril sa k tomu takto:

„Myslím, že by to bol pekne zaujímavý príbeh. Ale potom som prišiel so Starrom. Je to postava, ktorú milujem z komiksov. Myslím, že je perfektným charakterom, pretože je šialene vymyslený a hrozivý zároveň. To, čo robí, je hrozivé. Keď som bol decko, tak som sa skoro pos… pokašľal od strachu, keď som videl ako dáva tých facehuggerov na Supermana a Batmana. Tak som si povedal – toto je dôležitý záporák v DC, ale asi ho nikdy nedajú do filmu. No možno aj keby dali, tak zase len ako nejaký ‚veľký oblak‘. Ale on má byť obrovská kráčajúca hviezdica – Kaiju príšera, ktorá je svetlo ružová a azúrovo modrá. Jednoducho smiešne veľký, svetlý, zlý chlapec.“

Chcel dať dobrý príbeh, nie odpovedať na hromadu otázok

Vidíme aj jeho jasný odkaz na komiksové filmy, v ktorých nahrádzajú veľkých záporákov, čo sa komiksovým fanúšikom určite nepáči. Aspoň on sa to rozhodol napraviť. A teraz prezradil aj ďalší dôvod, prečo nakoniec nepoužil Muža z ocele.

Predsa len, Superman už má svoje miesto v DCEU. Takže by určite bolo dosť otázok, či je film jeho súčasťou, či to bude ten istý Superman a ak by bol iný, tak by hneď dostával otázky prečo je to tak. Tak Gunn povedal, že nechcel odpovedať na hromadu hlúpych otázok, chcel len povedať dobrý príbeh. A to sa mu podľa nás podarilo.

Čo hovoríte na to, že pôvodne mal byť v The Suicide Squad záporák Superman? Chceli by ste vidieť, ako by si s ním merali sily alebo ste radi, že to bol nakoniec Starro? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -