Pozrite si trailer na Slumberland, Jason Momoa v ňom sprevádza dievčinu ríšou snov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Slumberland

Netflix nás po seriáli Sandman zavedie do opäť úplne inej ríše snov. Tentoraz ňou ale bude sprevádzať akčný herec Jason Momoa vo svojej úplne inej role. Vo fantasy dobrodružstve ako rohatá bytosť sprevádza mladé dievča krajinou, do ktorej sa dostávame po tom, čo zaspíme. To ukazuje trailer na Slumberland.

Film vychádza z komiksu menom Little Nemo in Slumberland. Ten v roku 1905 vytvoril Winson McCay. Pre filmové spracovanie však bude Nemo nahradený Nemou, dievčenskou postavou, ktorú si zahrá Marlow Barkley. 11-ročné dievča žilo so svojím otcom Peterom v majáku, kde ju naučil chodiť na more. Každý večer jej rozprával fantastické príbehy, ktorými ju dostal do vysnívanej ríše.

Bytosť s rohmi sprevádza dievčinu ríšou snov

Peter však mal pri jednej rybačke nehodu a už sa z mora nevrátil. Nema tak musela odísť žiť so svojím strýkom Philipom, ktorý je úplne odlišným od jej otca – hlavne je nudným. Našťastie ale zistí, že jej otec zanechal mapu k tomu, ako sa dostane do fantazijnej krajiny Slumberland.

Tu nájde excentrickú bytosť menom Flip. Je záhadným tulákom, ktorý je napol človekom a napol nešpecifikovanou príšerou. Jeho hlavu tak zdobia zatočené rohy. Zistí, že sa poznal s Peterom a tak je ochotný mladú dievčinu navigovať ríšou a prinášať jej nejedno dobrodružstvo.

slumberland
Zdroj: vitalthrills.com

Jason Momoa v úplnej inej role

Okrem krásnych rozprávkových a éterických súčastí krajiny snov tak dostávame aj úplne iný pohľad na známeho herca. Nie je tu akčným hrdinom či vojakom, ako môžeme jeho role poznať z Aquamana, Duny, či čoskoro aj Rýchlo a zbesilo. Tu je skôr divokým, svojským tvorom, ktorý sa nikdy neštíti od vyhľadávania zábavy.

Okrem spomenutej dvojice hercov si tu zahrajú aj Weruche Opia, India de BeaufortKyle Chandler a Chris O’Dowd. Réžiu si zobral na starosť Francis Lawrence, ktorý priniesol viacero dielov Hier o život (a teraz k nim chystá aj prequel) či Constantina. Fantasy príbeh by mal doraziť na streamovaciu službu 18. novembra.

Páči sa vám trailer na dobrodružný Slumberland? Ako sa vám pozdáva Jason Momoa v takejto role? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -