Z herného kresla za volant superšportu. Gran Turismo má nový trailer, spoznáte vo filme Slovakia Ring?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Gran Turismo

Nový trailer na Gran Turismo, nevšednú adaptáciu od Sony, nám ukazuje ešte viac z príbehu. Spoločnosť sa totiž rozhodla, že namiesto toho, aby previedla na plátno priamo PlayStation hru, tak sa zamerali na skutočné udalosti. Tie hovoria o mladom hráčovi, ktorý sa cez svoje schopnosti stal pretekárom.

Ním bol Jann Mardenborough, ktorého si tu zahrá Archie Madekwe. Jeho lásku k rýchlym autám vyjadruje každým spôsobom a najlepším únikom je mu sadnúť k jeho konzole. S jeho plánovanou kariérou však nesúhlasí jeho otec, ktorého tu bude hrať Djimon Hounsou. Podľa neho stráca hrami čas a mal by staviť na vyššiu istotu a zostať robotníkom.

Najlepší hráč sadá za volant Nissanu

Všetko sa však mení, keď Jann porazí až 90 000 iných hráčov v súťaži. Tú vyhlási spoločnosť Nissan, ktorej manažér (hraný Orlandom Bloomom) prichádza so šialeným nápadom. Chalanov posadí s profesionálnym tréningom za volanty a ten najlepší z nich sa bude môcť reprezentovať na trati.

Obavy z takejto situácie má Jack Slater, ktorého hrá David Harbour, vodič vo výslužbe, ktorý má nováčikov trénovať. Vidí síce Jannov talent a odhodlanie, stále však prichádzajú obavy o jeho život. Tie sa umocnia ešte pri jedných z pretekov.

gran turismo
Zdroj: ign.com

Takmer osudné preteky, odhodlanie a adrenalín

Mladý Brit totiž sa stal súčasťou hrozivej nehody. V skutočnosti v roku 2015 na okruhu Nürburgring sa jeho vozidlo dostalo po šmyku do vzduchu, prerazilo plot a narazilo do fanúšikov. Jeden z nich zraneniam podľahol, samotný Mardenborough vyviazol bez ťažšieho zranenia. Film si priamo berie túto udalosť a tak vidíme, že sa nebude držať späť.

Celkovo poskytuje už v ukážke poriadnu dávku adrenalínu, vypätých momentov a originálnych záberov, či už vďaka kamere alebo pretváraniu herných momentov na tie skutočné. Nevzdávanie sa svojho sna, tvrdú drinu, zapojenie všetkých síl a v neposlednom rade pretekanie so superrýchlymi autami si budeme môcť pozrieť v kinách 10. augusta.

Napumpoval nový trailer na Gran Turismo adrenalínom aj vás? Tešíte sa na tento príbeh hráča, ktorý sa stal skutočným pretekárom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -