Znovu sa rozrástlo obsadenie filmu Kraven the Hunter. Pridala sa voodoo kňažka Calypso

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kraven the Hunter pridal Calypso

Sony univerzum s komiksovými záporákmi zo Spider-Mana sa stále rozrastá. Aktuálne bola do filmu Kraven the Hunter pridaná postava Calypso. Zahrá si ju herečka, ktorá sa objavila v Spielbergovom West Side Story. Za svoju postavu zbiera ocenenia, bola nominovaná už na Oscarov, cenu BAFTA alebo Critics Choice Awards.

Calypso Ezili je voodoo kňažkou, ktorá okrem magických síl používa na svojich súperov aj rozličné elixíry. Avšak na stránkach komiksov je aj partnerkou a milostným záujmom hlavného hrdinu tohto filmu, Sergeia Kravinoffa, teda Kravena. Jeho si v chystanom filme zahrá Aaron Taylor-Johnson.

kraven calypso
Zdroj: marvel.fandom.com

Rodina sa rozrastá

Správy o obsadení prichádzajú jedna z druhou. Najprv sme sa dozvedeli, že vo filme bude Russell Crowe. Jeho rola ešte nebola špecifikovaná, predpokladá sa však, že pôjde o jedného z členov rodiny, pravdepodobne otca. To by v podstate aj dávalo zmysel, nakoľko druhá správa o obsadení bola o Chameleonovi. Toho si zahrá Fred Hechinger a v komiksoch je Sergeiovym nevlastným bratom.

Postavu haitskej krásky, do ktorej sa hlavný hrdina zamiluje, si zahrá Ariana DeBose. Okrem oceňovanej postavy Anity v spomínanom muzikáli ju budeme môcť vidieť aj v chystanom krimi akčnom filme Argylle. Pripravuje ho Matthew Vaughn. Objaví sa aj v trileri z vesmíru s jasným názvom I.S.S.

ariana debose
Zdroj: collider.com

Skôr antihrdina ako záporák

Kraven je v komiksoch najlepší lovec z niekoľkých svetov. Avšak stále mu uniká jeho ultimátna korisť – Spider-Man. Nakoľko nám pavúčí muž ešte v tomto univerze chýba, predpoklady sú, že sa tvorcovia zamerajú viac na pôvod postavy. Skúmať by mohli aj jeho „ľudskejšiu“ stránku a vykresliť ho skôr ako nepochopeného antihrdinu.

To sa im v podstate podarilo aj s Venomom, ktorý tento filmový vesmír naštartoval. Ten už dostal dva filmy a tretí je v príprave. Po ňom bude nasledovať Morbius, upír v podaní Jareda Leta. Po mnohých odkladoch sa jeho filmu dočkáme 1. apríla.

Aaron Taylor-Johnson Kraven the Hunter
Zdroj: wallpapercave.com

Ľudskejšia strana lovca

Kraven a Calypso sú v komiksoch párom, ktorý zažíval mnohé pády a vzostupy. Aj prostredníctvom tohto dokážu autori Art MarcumMatt Holloway a Richard Wenk snáď postavu vykresliť ako človeka s vlastnými problémami a motiváciou, nie len ako bezcitného lovca. O výsledku sa v každom prípade budeme môcť presvedčiť 13. januára 2023, kedy je naplánovaná premiéra.

Poznáte z komiksov postavu Calypso? Čo hovoríte na obsadenie tejto herečky do filmu Kraven the Hunter? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -