Chiwetel Ejiofor sa pridáva do filmu Venom 3. Máme ďalšie spojenie s MCU?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chiwetel Ejiofor vo filme Venom 3

Po tom, čo si vyrovnával účty s Doctorom Strangeom, bude Chiwetel Ejiofor čeliť inému (anti)hrdinovi vo filme Venom 3. Herec aktuálne podpísal dohodu, že si zahrá v tomto filme od spoločnosti Sony založenom na Marvel postavách. Čaká nás po Morbiusovi ďalšie spojenie s ich filmovým vesmírom?

Predošlé dva filmy majú u divákov priemerné či zmiešané reakcie, finančne však išlo o veľké úspechy. Dokopy priniesli do kás 1,36 miliardy dolárov a tak sa spoločnosť na čele s producentkou Amy Pascal rozhodli pokračovať. Aj tu sa vráti Tom Hardy ako ochranca Eddie Brock, ktorý sa spojil s mimozemským organizmom symbiontom.

venom juno temple
Zdroj: theplaylist.com

Pridáva sa aj Juno Temple

Tentoraz sa herec pridáva aj k produkcii a správy hovoria o tom, že napísal aj časť scenára. Jeho finálnu podobu priniesla však až Kelly Marcel, ktorá príbehovo vytvorila aj predošlé filmy. Teraz si berie aj pozíciu režisérky.

Počas tohto týždňa bolo oznámené, že sa do filmu pridáva herečka Juno Temple (film Rok jedna alebo seriál Ted Lasso). Jej rola ešte nie je známa. Následne prišla aj informácia o pridaní Ejiofora. Tohto herca môžeme poznať z filmu 12 rokov otrokom, za ktorý bol aj nominovaný na Oscara. Naposledy sme ho mohli vidieť po boku Emilie Clarke v sci-fi romantickej komédii The Pod Generation, ktorá mala premiéru na festivale v Sundance.

Chiwetel Ejiofor Tom Hardy
Zdroj: deadline.com

Uvidíme v Sony univerze ďalšiu postavu z MCU?

Jeho ďalším projektom bude životopisná dráma Rob Peace, ktorú sám aj režíruje. Tento rok ho ešte uvidíme aj vo filme The Old Guard 2, kde si rolu zopakuje. Komiksovým fanúšikom je však najlepšie známy ako barón Mordo z dvojice filmov Doctor Strange.

Žiaľ, zatiaľ ešte nevieme, či pôjde o rovnakú úlohu. Predošlé filmy zo Sony’s Spider-Man Universe nám už ukázali spájanie týchto filmových svetov, na druhej strane nachádzame hercov, ktorí hrajú úplne odlišné role (ako Aaron-Taylor Johnson alebo Russell Crowe). Musíme si tak počkať na ďalšie oznámenia a vyjadrenia od štúdia.

Myslíte si, že by mohol mať Chiwetel Ejiofor vo filme Venom 3 rovnakú úlohu ako v MCU alebo pôjde o inú rolu? Čo hovoríte na jeho pridanie? Koho si myslíte, že by mohla hrať Juno Temple? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -