Do filmu Kraven the Hunter sa pridal Russell Crowe. Znamená to ďalšie prepojenie s Marvel univerzom?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vo filme Kraven the Hunter bude Russell Crowe

Najprv sa volalo Sony Universe of Marvel Characters, teraz sa premenovalo na Sony’s Spider-Man Universe. Na jeden ich film však budeme mať univerzum predtým obsadených hercov v Marvel filmoch. Aaron Taylor-Johnson, ktorý je tu v hlavnej úlohe lovca, si totiž už v MCU zahral Quicksilvera. A teraz bol do filmu Kraven the Hunter obsadený Russell Crowe.

Zrejme si hovoríte, že tohto oscarového herca, ktorého poznáte z filmu Gladiátor, ste ešte v Marvel filme nevideli. To je pravda, ešte len sa objaví vo filme Thor: Love and Thunder od Taika Waititiho. Bude tu zastupovať vedúcu osobnosť iného panteónu – vodcu gréckych bohov Dia. Vraj by ale malo ísť iba o menšie cameo.

russell crowe thor 4
Zdroj: ew.com

Tá istá rola? Zrejme nie

Takto by sme asi nemali očakávať žiadne spojenie týchto dvoch vesmírov. Rola to bude s najväčšou pravdepodobnosťou úplne iná, ešte však vôbec nie je známa. Celkovo si detaily o filme držia prísne strážené a okrem jeho plánovaného dátumu a obsadenia nemáme viac.

Premiéra je chystaná na 13. januára 2023. Avšak iný film z tohto vesmíru, Morbius sa posunul na 1. apríl tohto roka. Film s Jaredom Letom by teda mohol ovplyvniť aj prípadné premiéry ďalších filmov od Sony. Vieme však, že Taylor-Johnson bude rolu opakovať aj po budúcom roku, pretože uzavrel dohodu na viac filmov.

Kraven je postava, ktorá sa objavila v komiksoch prvý raz v roku 1964. Vytvorili ho v príbehoch Amazing Spider-Mana priamo Stan Lee a Steve Ditko. Je jedným z najväčších nepriateľov pavúčieho muža, pretože ho tento lovec chce ako ultimátnu trofej. Avšak známy antihrdina už si zmeral sily aj s Venomom a poriadne zavaril napríklad aj Black Pantherovi.

Aaron Taylor-Johnson Kraven the Hunter
Zdroj: denofgeek.com, in.mashable.com

Sony rozširuje vesmír, Crowe svoje portfólio

Ani menovanými sa však univerzum budované okolo postavy Spider-Mana nekončí. Chystaný je aj film Madame Web, o ktorom vieme, že bola nedávno do hlavnej úlohy obsadená Dakota Johnson. A svoju hereckú kariéru si teraz filmom Kraven the Hunter rozšíri Russell Crowe.

Herec bol víťazom Oscara nielen za spomenutého Gladiátora, ale aj za film Čistá duša. V posledných rokoch si zase rozširuje svoje portfólio. Okrem uvedených snímok si zahrá v trileri, ktorý sám režíruje, Poker Face po boku Liama Hemswortha. So spoločnosťou Skydance a Apple TV+ chystá vojnový film The Greatest Beer Run EverJeho skvelý výkon sme si mohli pozrieť naposledy vo filme Narušený.

Akú úlohu si myslíte, že bude mať Russell Crowe vo filme Kraven the Hunter? Očakávate prepojenie s MCU aj prostredníctvom tohto filmu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -