Trailer na Wonka nám ukazuje magický príbeh o pôvode čokoládovne plný tanca a snov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Wonka

Svet čistej predstavivosti? Nielen slová z predošlých pôvodných filmov, ale tak by sa presne dal vystihnúť trailer na film Wonka. Ten nám ukáže pôvodný príbeh známeho majiteľa čokoládovne, ktorého si tentoraz zahrá Timothée Chalamet. Dlhé roky cestuje svetom, aby zlepšil svoje remeslo a splnil si svoj sen (aj keď vo svete, kde sa trestajú) a otvoril svoj obchod s lahodnou pochúťkou.

Ťažko však bude obstáť na mieste, ktorému vládne Čokoládový kartel. Našťastie má ale mladý Willie dostatok trikov v rukáve (či pod klobúkom). Máte teda radšej bielu, orieškovú alebo šialenú? A čo tak čokoláda, po ktorej sa začnete vznášať?

Na akú máte chuť – bielu, orieškovú, šialenú?

Nečudo, že netrvá dlho, kým aj policajný náčelník, ktorého si zahrá Keegan-Michael Key, priberie zopár (desiatok) kíl. Vidíme tu aj Rowana Atkinsona ako kňaza či s veľkou dávkou zábavy Hugha Granta ako prvého Oompa-Loompu, ktorého stretne. Aj zvyšok obsadenia tvoria veľké herecké mená.

Objavia sa tu Olivia Colman, Sally Hawkins, Matthew Baynton, Matt Lucas, Jim Carter, Natasha Rothwell, Simon Farnaby, Paterson Joseph, Tom Davis, Rakhee Thakrar, Justin Edwards, Colin O’Brien, Ellie White, Freya Parker alebo Kobna Holdbrook-Smith. Na snímke sa podieľali producenti Michael Siegel a Alexandra Derbyshire, ktorí pracovali na Harry Potter filmoch. Dostatok z ich mágie dokázali preniesť aj sem.

wonka trailer
Zdroj: nerdist.com

Príbeh o pôvode plný snov

Režisérom je Paul King, ktorý priniesol na plátna s veľkým úspechom aj inú detskú knižku – Paddingtona. Hlavná postava Wonku je totiž založená na knižnej predlohe Charlie a továreň na čokoládu od Roalda Dahla, ktorú sme mohli vidieť sfilmovanú už viackrát.

Tvorca opäť prináša svoju hravú formu, nápadité scény, kreatívne tanečné a hudobné čísla a rozprávanie o splnených snoch, ktoré je ešte lepšie podčiarknuté sekvenciami ako vystrihnutých zo snov. Tento pútavý a farebný príbeh o tom, ako majster čokolády začínal, si budeme môcť pozrieť v kinách od 15. decembra tohto roka.

Páči sa vám trailer na film Wonka? Zaujalo vás ako je spracovaný príbeh mladého majstra čokolády? Pôsobia na vás nápadité scény a farebnosť? Tiež ste dostali chuť na sladké? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -