Nathan Fillion si zahrá dôležitú DC postavu. Film Superman: Legacy obsadil nových hrdinov!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nathan Fillion vo filme Superman: Legacy

Len nedávno sme sa dozvedeli, kto si v reštartovanom DC filmovom svete od Jamesa Gunna zahrá Clarka Kenta a Lois Lane. Budú nimi David Corenswet a Rachel Brosnahan. A už teraz sa dozvedáme, že sa do filmu Superman: Legacy pridáva ďalšia trojica – Nathan Fillion, Isabela Merced a Edi Gathegi. Zahrajú si veľmi dôležité postavy!

Pridanie Filliona nemusí byť až tak veľkým prekvapením. Predsa len, ide o častého Gunnovho spolupracovníka. Lenže kým si v jeho predošlých filmoch, naposledy v Strážcoch Galaxie 3, strihol iba malé cameo úlohy, tu pôjde o poriadnu rolu. Stane sa z neho totiž Guy Gardner.

nathan filion guy gardner
Zdroj: ign.com

Green Lantern, Hawkgirl aj Mister Terrific

Pre tých, ktorým by toto meno nebolo známe – ide o jedného z držiteľov smaragdového prsteňa a teda bude Green Lanternom. Zaujímavé je aj to, že bude tretím Lanternom, o ktorom sa dozvedáme, že sa objaví v novom DC svete. Ďalší dvaja držitelia, Hal Jordan a John Stewart, sa totiž majú objaviť v samostatnom seriáli. Žeby mal Fillion miesto aj tam?

Merced môžeme poznať z filmov Transformers: Posledný rytier alebo Sicario 2: Soldado. Práve ona sa v komiksovom svete stane Hawkgirl, jednou z najstarších hrdiniek z tohto sveta. Je prevtelením starého egyptského božstva a okrem krídiel používa aj staroveké zbrane – meče alebo palcáty. Jej mužský náprotivok sme mohli vidieť minulý rok v Black Adamovi.

Isabela Merced Hawkgirl
Zdroj: reddit.com

Reštart to berie zhurta

Gathegi sa objavil v trileri V klietke a hrdinu si už zahral vo filme X-Men: Prvá trieda. Tentoraz z neho bude Michael Holt, geniálny vynálezca, ktorý nosí aj meno Mister Terrific. Vytvára sféry, ktorú mu dokážu slúžiť na viaceré účely.

edi gathegi mister terrific
Zdroj: nerdist.com

Zdá sa, že nový tvorca neprináša len mladšiu verziu Muža z ocele, ktorý je rozpoltený medzi úlohami Kryptoňana a ochrancu Zeme. Reštartované univerzum, zdá sa, prináša úplne nové obsadenie pre všetky postavy. A ešte viac je očividné, že tentoraz nám ich naservíruje omnoho viac. Teraz bude čakanie na naplánovanú premiéru 11. júla 2025 ešte náročnejšie.

Ako hodnotíte, že sa do filmu Superman: Legacy pridáva Nathan Fillion ako Green Lantern? Páči sa vám, že tam uvidíme aj Hawkgirl a Mistera Terrifica? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -