Svety sa zrážajú, multiverzum sa otvára a budúcnosť DC je pred nami, ukazuje finálny trailer na film Flash

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na The Flash

Oficiálny DC kanál na YouTube prináša posledný trailer na film The Flash. Ich dlho očakávaná komiksovka dorazí do kín budúci mesiac a otvorí nám brány multiverza v ich svete dokorán. Uvidieť tak môžeme viaceré verzie známych postáv, okrem dvoch super rýchlych hrdinov nás čaká aj po rokoch navrátený Batman.

Bruce Wayne (ešte ten s tvárou Bena Afflecka) si zavolá (prostredníctvom Alfreda, stále v podaní Jeremyho Ironsa) Barryho Allena. Bude ho stvárňovať Ezra Miller, tentoraz v dvoch verziách z dvoch rozličných vesmírov. Prezradí, že vďaka svojím schopnostiam sa vie vrátiť v čase, kde by mohol zachrániť svojich rodičov. Je však aj varovaný pred tým, čo sa môže stať – môže zničiť všetko.

Viac záberov so Supergirl

K tomu bude naozaj blízko, keď sa dostane do alternatívnej reality, v ktorej sa podarilo generálovi Zodovi (Michael Shannon) zvíťaziť. Nebol tu totiž žiaden Superman, ktorý by ho mohol zastaviť. Namiesto Clarka však prichádza jeho sesternica Kara, pričom vidíme, že Sasha Calle bude v úlohe Supergirl skutočne pôsobivá.

Táto ukážka venuje viac momentov aj jej a tak dostávame dôkazy o jej nesmiernej sile. V spomalenom čase dáva nepriateľskému Kryptoňanovi ranu či sama preletí raketou. Avšak aj takto zaujímavá partička bude stále potrebovať nejakú pomoc. Tu prichádza na rad temný rytier tejto reality, ktorého po rokoch stvárňuje Michael Keaton.

the flash plagát
Zdroj: movieweb.com

Keatonov Batman rovnako akčný aj po rokoch

Vidíme, že ani desaťročiami nestratil nič zo svojho šarmu a dynamickosti. V momentoch, keď ho vidíme zastavovať guľky alebo skákať z Batwingu, až zatajujeme dych. Chýbať nebude ani jeho ikonický batmobil!

Zvyšné herecké obsadenie tvoria Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons či Antje Traue. Réžiu mal na starosti Andy Muschietti, ktorý nám priniesol napríklad dvojicu hororov To. Tentoraz dá pomyselnú bodku za starou érou DCEU, kým dostaneme jeho tvrdý reštart. Zdá sa, že pôjde o poriadne kvalitný záver! Presvedčiť sa o tom v kinách však budeme môcť od 16. júna.

Navnadil vás posledný trailer na The Flash na film ešte viac? Ste zvedaví na tento akčný kúsok z viacerých vesmírov s dvomi Flashami aj Batmanmi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -