Nový trailer na The Flash ukazuje, že veci sa stanú poriadne šialenými

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na The Flash

DC nám prináša nový trailer na film The Flash, v ktorom by mal Ezra Miller posledný raz pribehnúť ako ich najrýchlejší hrdina. Opäť nám ukazuje, ako sa zmena minulosti dokáže zvrhnúť a vytvoriť časovú linku bez metaľudí. Našťastie aj tu nachádza silných spojencov, aby porazil nielen silného nepriateľa, ale aj časopriestor.

Vieme, že film adaptuje komiksovú linku Flashpoint. V nej sa Barry Allen vracia vďaka svojim silám do minulosti, aby zabránil smrti svojich rodičov. Lenže nestabilný zdroj energie a zmena udalostí spôsobia, že vytvorí alternatívnu realitu. Takú, kde nie sú metaľudia a tak mohol Zod (Michael Shannon) obsadiť Zem, pretože mu Muž z ocele nemohol zabrániť.

Jeden Batman epickejší ako druhý

Barry však so svojou verziou z tejto reality hľadajú mocných spojencov. Hlavným bude verzia Batmana, ktorú veľmi dobre poznáme z predošlej adaptácie. Ako Bruce Wayne sa tu opätovne ukáže Michael Keaton, na ktorého sa nová ukážka značne sústreďuje. To on je ten, ktorý rozpovedá hlavnému hrdinovi o strate rodičov a hovorí nám, ako poriadne šialenou sa situácia začne stávať. A to nehovoríme o tých epických sekvenciách…

Uvidíme tu však aj verziu s Benom Affleckom, ktorý prichádza so svojimi vychytávkami. Tiež sa zdá, že pôjde o jeho posledný raz v tejto úlohe, pretože DCEU čaká reštart. Stále však jeho temného rytiera uvidíme poriadne v akcii.

the flash batman supergirl
Zdroj: 8days.com

Supergirl je novým symbolom nádeje

Kryptoňanov v tomto prípade zastupuje Supergirl v podaní Sashy Calle, ktorá dostane do filmu niekoľko najtemnejších Supermanových liniek. Rovnako ako Barry však veľmi dobre vieme, čo znamená „S“, ktoré nosí na hrudi a tak nestrácame nádej. Jednoducho nás čaká akcia, kde budú musieť známi hrdinovia ukázať to najlepšie.

Tá pochádza od režiséra Andy Muschiettiho, ktorý priniesol napríklad dvojdielny horor To. Príbeh zase tvorila scenáristka Christina Hodson, známa pre Bumblebeeho. Prvé reakcie divákov po testovacích premietaniach hovoria o obrovskom úspechu a úplne inom superhrdinskom filme, než na aké sme zvyknutí. Zjavne sa máme 16. júna v kinách na čo tešiť.

Páčil sa vám nový trailer na film The Flash? Užívate si staro-nového Batmana a tiež dostávate zimomriavky, keď Barry hovorí o význame symbolu Supergirl? Už sa neviete dočkať kina? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -