Trailer na Equalizer 3 nás pozýva, aby sme sa stali svedkami jeho poslednej, poriadne drsnej kapitoly

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Equalizer 3

Práve prebiehajúca udalosť CinemaCon nám prináša aj prvý trailer na film Equalizer 3. Vidíme, že Robert McCall v podaní Denzela Washingtona ešte nepovedal svoje posledné slovo a čaká ho, ako ukážka hovorí, jeho posledná kapitola. Tá však bude poriadne drsná, pretože stretáva súpera, ktorý môže byť rovnako silným.

Séria začala v roku 2014 (ale vychádza zo seriálu z 80. rokov). Hovorí o bývalom členovi námornej služby, ktorý sa stal členom špeciálnej jednotky DIA. V rámci nej zachránil mladé dievča Teri (Chloe Grace Moretz) zo spárov ruskej mafie vedenej Davidom Harborom. V dvojke zase hľadal vinníka za smrť svojho dobrého priateľa a postaviť sa musel v krvavej pomste Pedrovi Pascalovi.

Robert nájde seberovného súpera v mafiánskom bossovi

Teraz by chcel nechať svoju prácu pre vládu za sebou a užívať si penziu v Taliansku. Minulosť ho však dobieha a dostane sa do konfliktu s mafiou, ktorá má pod palcom niekoľko jeho priateľov. Ak ich chce vymaniť spod rázneho Vincenta (Daniele Perrone), v ktorom nájde seberovného soka, musí sa vrátiť k tomu, čo vie robiť najlepšie – ničiť kriminálnikov.

Medzi ľudí, ktorých má ochraňovať, bude patriť šarmantná južanka so svojou rodinou, ktorú si zahrá Gaia Scodellaro. Spojenkyňu však nájde aj v žene, ktorú stvárňuje Dakota Fanning. Toto herecké spojenie je pre divákov mimoriadne lákavé, pretože si dvojica spolu už zahrala. Bolo to však vo filme Muž v ohni z roku 2004, kde mala Fanning iba 10 rokov a Washington bol jej ochrancom.

equalizer 3
Zdroj: republicworld.com

Ochrana blízkych aj krvavá pomsta

Ukážka nám dokazuje, že dostaneme dynamickú a nekompromisnú akciu, ktorú sme videli v predošlých filmoch. Nadšenie prichádza, už keď dáva McCall mafiánom 9 sekúnd, kým začne konať alebo presne vie, ako zatlačiť na nervy. Samotný herec v hlavnej úlohe na film dosť navnaďoval a hovoril, že sa kvôli nemu dal poriadne do formy.

Pre tretí, a ako sa dozvedáme, tak aj posledný film, sa vracajú režisér aj scenárista. Režisérsku pozíciu opäť zaujal Antoine Fuqua a tak ako predošlé dva filmy, scenár napísal Richard Wenk. Trailer na Equalizer 3 nám však dokazuje, že dostávame ešte lepšiu akciu ako nám priniesli predtým. Odhaľuje nám zároveň aj dátum uvedenia v kinách, aby sme vedeli na kedy presne máme napäto čakať. Bude to 1. septembra.

Sľubuje aj podľa vás ukážka na tretieho Equalizera ešte lepšiu akciu ako v predošlých dvoch filmoch? Myslíte, že bude mať Robert výrazné problémy so šéfom mafie? Ktorá sekvencia sa vám páčila najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -