Denzel Washinton tvrdí, že jeho ďalším filmom bude Equalizer 3. Už sa na neho pripravuje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Denzel Washington vo filme Equalizer 3

Denzel Washington si opäť zahrá hlavnú rolu aj vo filme Equalizer 3. Po oznámení, že sa film začne onedlho točiť, sa začal dávať do formy a podstupuje fyzický tréning. Chce totiž akčné kúsky prevádzať sám. Dokonca povedal, že pôjde aj o jeho ďalší film.

Herec si do tretice úlohu zopakuje po dvoch častiach série. V roku 2014 prišla prvá časť. Filmy sú voľne založené na seriáli z 80. rokov, ktorý niesol rovnaké meno. Spája ich hlavná postava Roberta McCalla. Ten je bývalým vojakom v americkej námornej službe, ktorý sa stal členom služby DIA.

equalizer 2 recenzia
Zdroj: equalizer.movie

Obe časti sa tešia priazni

V prvej časti sa vracia do akcie, aby zachránil mladé dievča vystupujúce pod prezývkou Teri. Tú si zahrala Chloe Grace Moretz. Ohrozuje ju ruská mafia a tak vezme jej ochranu do vlastných rúk. Okrem nich si vo filme zahrali aj hviezdy ako Marton Csokas, David Harbour, Bill Pullman, alebo Melissa Leo.

Druhá časť bola fanúšikom doručená v roku 2018, s rovnakým obsadením do hlavnej úlohy. V tomto pokračovaní sa McGall vydáva na cestu krvavej pomsty po tom, čo bol zavraždený jeho dobrý priateľ. Vo filme si zahrali Pedro Pascal či Ashton Sanders a vo svojej poslednej úlohe sa objavil aj Orson Bean.

film equalizer 2 recenzia
Zdroj: awardscircuit.com

Scenárista nejasný, režisér rovnaký

Scenáre pre obe doterajšie časti napísal Richard Wenk. Jeho účasť na ďalšom pokračovaní ešte nie je jasná. Zato je ale potvrdený režisér Antoine Fuqua, ktorý priniesol jednotku aj dvojku. Ten sa k projektu dostane po tom, čo Apple TV+ dodá otrokársku drámu Emancipation. Hlavnú úlohu si v nej zahrá Will Smith.

Zato Denzel Washington je už pripravený začať pracovať na filme Equalizer 3. Povedal, že pôjde o jeho ďalší film, len si ešte počká na uvedenie The Tragedy of Macbeth. Nové netradičné spracovanie klasickej shakespearovskej drámy priniesol režisér Joel Coen.

The Tragedy of Macbeth teaser
Zdroj: peepingmoon.com

Jeho MacBeth zbiera chvály

To je však už nesmierne blízko, na streamovacej službe spoločnosti Apple sa má objaviť už 14. januára. Po Washingtonovom boku si vo filme zahrala Francis McDormand ako Lady Macbeth. Kritici, ktorí snímku videli, nešetria chválou a na Rotten Tomatoes si vyslúžil 93 %.

Washington viedol ohľadom filmu rozhovor s portálom Collider. Prezradil v ňom, že už podstupuje fyzický tréning a nutné prípravy. Zároveň prezradil, prečo sa na film teší. Jeho dôvod je jednoduchý. Povedal:

„Tretí Equalizer bol napísaný a ja mám v rozvrhu, že ho idem spraviť. Takže sa dám do formy, aby som mohol znovu mlátiť ľudí. The Tragedy of Macbeth a potom zmlátim nejakých ľudí. To už nemôže byť lepšie, nie?“

Dával si pozor, aby neprezradil veľa

Dúfame, že túto poznámku uviedol so značným nadhľadom. Skôr to bol ale jeho spôsob ako neprezradiť o filme niečo, čo by nechcel. Povedal, že je scenár napísaný, ale jeho autora nepoznáme. Nevieme kedy má byť uvedený, ani nevieme kedy sa má začať nakrúcať. Ale keďže sa hlavný herec dáva do formy, začiatok zrejme nebude ďaleko.

Ste radi, že Denzel Washington bude opäť v hlavnej úlohe filmu Equalizer 3? Čo od pokračovania očakávate? Máte radi predošlé dva filmy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -