Jason Momoa a Lisa Bonet hlásia rozvod. Čo je príčinou ich odlúčenia po 17 rokoch?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jason Momoa oznámil rozvod

Jason Momoa a jeho manželka Lisa Bonet oznámili rozvod. Urobili tak po piatich rokoch manželstva. Svoje áno si síce povedali v roku 2017, avšak boli spolu už mnoho rokov predtým. Spoznali sa v roku 2005 a odvtedy ich vzťah prekvital. Dokonca pracovali aj na spoločnom filme.

Momoa začal svoju kariéru ako tínedžer v modelingu. Cez to sa dostal aj k základom herectva, keď si takto získal rolu v Baywatch Hawaii. Väčšie úlohy ale prišli až v roku 2011, keď dostal hlavnú úlohu v novom spracovaní Barbara Conana a samozrejme ako Khal Drogo v Hre o tróny.

Jason Momoa
Zdroj: screendaily.com

Pracovali aj spolu na filme

Fanúšikom môže byť notoricky známy ako Aquaman z DC filmového sveta. Prvý raz sa tak objavil vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti. Dostal sa aj k sólovému filmu, ktorého pokračovanie Stratené kráľovstvo uvidíme v decembri tohto roka. V posledných mesiacoch sa objavil aj v sci-fi epose Duna a podľa informácií, ktoré unikli od strihača, by sa mal tiež do úlohy vrátiť.

Lisa Bonet sa preslávila ako dcéra Denise v Show Billy Cosbyho. Zahrala si aj v podobnom, u nás menej známom komediálnom seriáli A Different World. S Jasonom pracovali a hrali obaja vo filme Cesta do Palomy v roku 2014. Jej kariéra je ale po prelome desaťročia skôr sporadická, objavovala sa len občasne v seriáloch. Zatiaľ jej posledná úloha bola v roku 2016.

jason momoa lisa bonet
Zdroj: vanityfair.com

Netradičný spôsob oznámenia

Herec momentálne propagoval na sociálnych sieťach svoj chystaný film Aquaman and the Lost Kingdom a informoval o ukončení nakrúcania. Medzitým pár využil príležitosť na to, aby priniesli verejnosti oznámenie. Spravili to prostreníctvom Instagramu, ale správa je prekvapivo citlivá a cítite z nej úprimnosť.

Citlivá a úprimná správa

Jason Momoa oznámil ich rozvod prostredníctvom svojho oficiálneho účtu na Instagrame @prideofthegypsies. Hovorí tam ale za oboch z manželskej dvojice. Príspevok a text, ktorý zverejnili, hlása:

„Všetci sme cítili tlaky a zmeny v týchto časoch transformácií. Revolúcie sa konajú – a naša rodina nie je výnimkou. Je otrasená a mení sa tými seizmickými vlnami, ktoré sa objavujú. A tak zdieľame naše rodinné novinky –

Rozdeľujeme naše manželské cesty
Nezdieľame to preto, aby to bola internetová klebeta, ale preto, aby sme mohli naďalej pokračovať v našich životoch s dôstojnosťou a úprimnosťou. Láska medzi nami pretrváva, formuje sa a vyvíja smermi, ktoré by sme si želali. Ale na to, aby sme sa naučili kým sa môžme stať, sme sa museli jeden od druhého oslobodiť.

Naša oddanosť tomuto posvätnému životu a našich deťom zostáva. Budeme ich učiť, čo je možné, budeme ich učiť motlidbe. Nech láska pretrváva.“

S novinkou chceli prísť skôr ako tlač

Skutočne aj poetický náhľad na vec. Príspevok sprevádzalo za textom ešte niekoľko obrázkov prírody, ktoré doplnili túto umeleckú atmosféru. Herec mal potrebu vyjadiť túto novinku na sociálnej sieti, pretože si je vedomý toho, že obaja sú verejne známe osoby. Skôr, ako sa po správe vrhnú novinári, oznámi ju on sám.

V správe však môžeme vidieť, že ide o rozvod, ale nie úplné odlúčenie. City medzi Jasonom a Lisou stále pretrvávajú a navyše sa rozhodli spolu vychovávať aj ich deti. Sú to dve dcérky Nakoa-Wolf a Lola Iolani.

jason momoa dcery
Zdroj: bckonline.com

„Nech láska pretrváva“

Rozchody a rozvody medzi celebritami nie sú veľkou novinkou. Avšak správa, že po takom dlhodobom a dobre vybudovanom vzťahu budú mať Lisa Bonet a Jason Momoa rozvod, zasiahla mnohých ich fanúšikov. Svojím spôsobom, ako to oznámili, však šíria medzi nimi nádej a rovnako vyjadrujú aj nádej na to, že záležitosť zostane ich súkromnou.

Zasiahla vás správa o tom, že sa Jason Momoa rozvádza so svojou manželkou? Čo si myslíte o spôsobe, akým to oznámili? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -