Obi-Wan Kenobi ako Marvel hrdina? Herec Ewan McGregor prezradil, či sa chystá do MCU!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Ewan McGregor v MCU?

Čerstvo po svojej repríze úlohy Obi-Wana dal Ewan McGregor najavo, či by sa chcel stať súčasťou MCU. Počas víkendu sa na fanúšikovskej akcii Fan Expo Boston konal panel, na ktorom vystupoval. Bola mu udelená otázka, či by sa stal súčasťou Marvel filmového sveta.

Je dobre známym faktom, že tento herec má vo svojich snímkach rád diverzitu a skúša rôzne štýly. Jeho prelomová rola bola v roku 1996 dráme Trainspotting od Dannyho Boyla. Odvtedy sa objavil v muzikále Mouling Rouge od Baza Luhrmanna, vo vojnovom filme Čierny jastrab zostrelený od Ridleyho Scotta či fantazijnom príbehu Veľká ryba od Tima Burtona.

Ewan McGregor filmy
Zdroj: collider.com

Herec s veľkou diverzitou

Nedávno sme ho mohli vidieť aj v pokračovaní známeho hororu Osvietenie s názvom Doktor Spánok. Dokonca už raz bol súčasťou aj komiksového sveta, keď si v tímovke Vtáky noci zahral záporáka Romana Sionisa. To však vieme, že je súčasťou rozšíreného vesmíru DC.

Najznámejší je však iste pre svoju rolu Obi-Wana Kenobiho. Túto úlohu prevzal od Aleca Guinessa v prequelovej trilógii Hviezdnych vojen. Po filme Pomsta Sithov mal teraz možnosť vrátiť sa po 25 rokoch vo vlastnom seriáli na Disney+. Spolu s Leiou ako malým dievčaťom tu unikal Darthovi Vaderovi a jeho Inquisitorom.

Obi-Wan Kenobi trailer
Zdroj: Disney

Pridá sa k ďalšej veľkej Disney značke?

Rovnaká spoločnosť má momentálne pod sebou Star Wars aj Marvel. Preto bola určite na mieste otázka, či by sa chcel objaviť práve v druhom zmienenom svete. Odpovedal na ňu takto:

„Neviem, či je to to, čo by som chcel robiť. Pravda, milujem robiť všetky druhy práce. Milujem režírovanie. Chcel by som sa vrátiť do divadla. Definitívne sa chcem k tomu vracať, ale teraz som v Star Wars svete. Nemám pocit, že by som aktuálne potreboval ďalší… Cítim však, že by som nemal povedať naisto, že to nespravím, lebo niekto povie o dva roky „Ale povedal si, že to nespravíš!“ Ale určite to sám nevyhľadávam.“

Momentálne nepotrebuje ďalší svet

Ewan McGregor sa teda momentálne do MCU nechystá. Podľa jeho slov je momentálne spokojný vo svete v praďalekej galaxii. 51-ročný herec už skôr povedal, že ak sa bude realizovať druhá séria Obi-Wan Kenobiho, on je určite viac ako otvorený návratu. Avšak nehovorí definitívne nie. Kto vie, ako by to vyzeralo, ak by ho Kevin Feige oslovil s dostatočne zaujímavou ponukou…

Myslíte si, že je správny krok, že sa Ewan McGregor momentálne drží Star Wars? Chceli by ste ho vy vidieť v Marvel filmoch? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -