Giancarlo Esposito odmietol úlohu v seriáli Loki, čaká na väčšiu MCU rolu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Giancarlo Esposito čaká na rolu v MCU

Giancarlo Esposito sa vyjadril, že by chcel v rámci MCU veľkú filmovú rolu. Herca môžeme dobre poznať zo seriálu Breaking Bad, teraz aj v jeho prequeli Better Call Saul. Objavil sa aj v hernom svete, kde podľa neho bola spravená postava vo Far Cry 6 a vidieť sme ho mohli aj vo svete Star Wars v The Mandalorianovi.

Očividne ale nespomaľuje a rád sa objavuje vo veľkých svetoch. Komiksové štúdio s rozsiahlym filmovým svetom mu už jednu rolu poskytlo. Kevin Feige a jeho tím s ním diskutoval, aby sa objavil v seriáli Loki.

giancarlo esposito mcu
Zdroj: fandomwire.com

Rolu v seriáli Loki odmietol

Túto rolu však odmietol, pretože bola podľa neho značne malá. Neuviedol žiadne špecifiká ani koho si tam mal zahrať, vieme však len toľko, že sa to nestalo. Prezradil to na udalosti Fan Expo Boston. Viedol tam s ním rozhovor reportér Liam Crowley. Správa, ktorú priniesol, hovorila o tom, že jeho dôvodom bolo, že čaká veľkú filmovú úlohu.

Dokonca bol aj špecifickejší a povedal, koho by si chcel zahrať. Vraj by sa pokojne videl v novej verzii ako Professor X. S danými rebootmi pre MCU a inými variantmi postáv by to nemuselo byť nemožné. Vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva sme už v tejto úlohe videli Patricka Stewarta.

giancarlo esposito professor x
Zdroj: murphymultiverse.com

Verzia Professora X?

Ten si svoju rolu zopakoval po filmovej sérii od spoločnosti Fox. Nakoľko prišlo k jej odkúpeniu do Disney, prechod X-Menov do primárneho filmového sveta bol jasný. Táto snímka nás však preniesla do alternatívneho univerza, kde sme opäť mohli vidieť rovnakého herca v úlohe.

Je otázne, kto si naďalej zahrá vodcu mutantov na filmovom plátne. Ako Charles Xavier sa už osvedčil Stewart, ktorého fanúšikovia zakaždým uvidia vo filme radi. Giancarlo Esposito by sa mohol dostať do MCU ako niektorý z jeho variantov alebo verzia z alternatívneho vesmíru. Avšak vtedy sa zostáva pýtať, či by to stále nebola príliš malá rola, na cameo by sa týmto štýlom asi nahovoriť nenechal.

giancarlo esposito doctor doom
Zdroj: comicbook.com

Alebo záporák pre Fantastickú štvorku?

Fanúšikovia ho však opakovane zasadzovali do role Doctora Dooma. Nielenže vieme, že Fantastická štvorka bude tiež súčasťou tohto sveta, ale hovorí sa aj o tom, že práve ich záporák by mal dostať vlastný film. Dokonca dohady hovoria o tom, že sa objaví už nejakým spôsobom (napríklad v potitulkovej scéne) vo filme Black Panther: Wakanda Forever už tento rok počas novembra.

Myslíte si, že by sa mal Giancarlo Esposito objaviť ako Professor X či Doctor Doom alebo by ste ho videli v úplne inej úlohe? Koho si myslíte, že mal hrať v Lokim? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -