FOTO: Takéhoto Deadpoola ste ešte nevideli. Najočakávanejšia Marvelovka 2024 prichádza

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

POZOR! Článok obsahuje potenciálne spoilery k Deadpoolovi 3. Čítajte ďalej iba na vlastné riziko.

Deadpool odhaľuje svoj variant

Tento rok uvidíme v kinách jediný film priamo od Marvel štúdia, stále viac nám však dokazuje, že bude stáť za to. Nakrúcanie sa v novembri opäť rozbehlo a že je v plnom prúde dokazuje aj celá rada nových záberov. Okrem iných vecí odhaľuje Deadpool aj svoj nový variant, ktorý iste pobaví nejedného diváka.

Dlho vieme, že sa do filmu vráti aj Hugh Jackman ako Wolverine. Tiež sa ukazuje na nových fotografiách, na sebe má ikonický žlto-modrý kostým z komiksov. Hovorí sa, že máme vidieť viaceré jeho varianty z iných vesmírov, táto informácia však ešte nebola oficiálne potvrdená.

Deadpool samuraj na scéne

Viaceré varianty ale uvidíme z hlavnej postavy, Wadea Wilsona. Zdá sa, že dvaja protagonisti sa s jedným z nich stratnú. Na nových obrázkoch sme svedkami Ryana Reynoldsa s dlhšími vlasmi po plecia a drdolom na vrchu hlavy. Ba čo viac, toto stvárnenie postavy nemá na sebe jazvy a má iný kostým.

Zdá sa, že by mohlo ísť o samurajskú verziu postavy, ktorú sme spoznali v komikse Deadpool: Samurai z roku 2020. V ňom sa Wade presťahuje do Tokia a vymení svoj kostým za viac tradičnú japonskú verziu, podobne ako vidíme na obrázku.

Opäť prítomný aj Dogpool

Ide o zaujímavú verziu, ktorá bude iste predmetom nejedného vtipu. Že ide o variant jasne dokazujú aj pôvodné postavy stojace vedľa. Deadpool je tu jednoznačne stvárnený dvojníkom, na rukách drží psa, ktorý je známy ako Dogpool. Ako názov naznačuje, ide o psiu verziu Deadpoola z iného vesmíru (s ktorým a ďalšími verziami aj vytvoril vlastný tím).

Navnadzovanie na film je naozaj silné, fanúšikovia však dúfajú, že by sa mohli čoskoro dočkať aj traileru. Predpoklad je na 11. februára, kedy sa bude odohrávať Super Bowl. V každom prípade sa už nevieme dočkať premiéry filmu 26. júla.

Čo hovoríte na Deadpool variant, ktorý sa objavil na novom zábere z nakrúcania? Pobavil vás Wade s dlhými blond vlasmi? Tešíte sa na film o to viac? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: direct.com; gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -