FOTO: Na internet unikli zábery z Deadpoola 3. Odhaľujú aj bizarné prepojenie s Avengermi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Fotky z natáčania filmu Deadpool 3

Fanúšikovia čisto filmovej tvorby z Marvel Cinematic Universe majú počas roka jedinú vyhliadku. Navyše ide o vysoko očakávaný príchod antihrdinu s nekonečnou zásobou vtipných hlášok. Snímka by mala prekvapiť divákov vo viacerých spôsoboch, na internet sa však dostali nové fotky z nakrúcania filmu Deadpool 3. Portál Variety priniesol aj vyjadrenie od hlavného hereckého predstaviteľa, ktorý vyzýva divákov, aby ich nepozerali a neskazili si tak prekvapenie.

Niekoľko odhalených záberov z pľacu sme dostali už dávnejšie. Práve tie nám prezradili, že sa Hugh Jackman vráti ako Wolverine a bude nosiť aj svoj ikonický komiksový žltý kostým. Navyše bude mať aj ozajstné, nie len digitálne zaťahovacie drápy, na ktoré má priestor na rukaviciach.

Návrat Wolverina aj zničené logo Foxu sme už videli

Vo filme Deadpool 3 sa dočkáme aj súboja titulných dvoch postáv, ktorý sme opakovane videli v komiksoch. Možno to bude natoľko vážne, že bude musieť zasiahnuť aj Time Variance Authority, spoločnosť kontrolujúca časové linky, ktorú poznáme zo seriálu Loki. Jeden zo skoršie zverejnených záberov ukázal muža v kostýme agentov TVA. To by potvrdzovalo aj skoršie teórie o tom, že sa môže objaviť Owen Wilson ako Mobius.

Nezabudne sa však ani na búranie štvrtej steny a odkazovanie na to, že predošlú spoločnosť, pod ktorú spadali práva na Deadpoola, kúpilo Disney. Fotky, ktoré sme videli ešte počas júla ukazovali spadnuté a spustnuté logo firmy 20th Century Fox.

Reynolds vyzýva k nepozeraniu fotiek

Ako darček na Mikuláša fanúšikovia na internete objavili ďalšie, tento raz uniknuté zábery, ktoré niekto zverejnil v noci z utorka na stredu. Tie môžu mať dokonca nádych spoilerov, preto sa k nim vyjadril aj samotný predstaviteľ hlavnej role Ryan Reynolds.

Herec v stredu ráno dal do svojho príbehu na Instagrame vyjadrenie, v ktorom uvádza:

„Prekvapenie je súčasť mágie v kinách. Je pre nás dôležité, aby sme nového Deadpoola natáčali v skutočných, prirodzených lokalitách, pričom používame praktické efekty namiesto tvorby filmu vnútri a digitálne. Zvedavé objektívy však vedia prekvapenie pokaziť a vytvárajú ťažké situácie pre všetkých.“

Prekvapenie si máme užiť až v kine

Neskôr počas dňa pridal Reynolds ďalší príbeh, v ktorom komentuje, ako sa fotky z nakrúcania filmu Deadpool 3 dostávajú na sociálne siete. Napísal v ňom:

„Dúfam, že niektoré z webov a sociálnych kanálov sa zdržia od toho, aby zverejňovali obrázky, kým na to budeme pripravení. Film robíme pre radosť divákov – a najviac zo všetkého dúfame, že dokážeme zachovať čo najviac mágie pre hotový film na veľkom plátne. Uvedomujem si, že časť ľudí zverejňuje spoilery preto, že sú nadšení. Viem, že toto nie sú skutočné problémy a spadajú skôr do kategórie „tých lepších“. Milujem robiť na tomto filme.“

POZOR! Ďalšie riadky obsahujú potenciálne spoilery k Deadpoolovi 3. Čítajte ďalej iba na vlastné riziko.

Čo odhaľujú uniknuté zábery?

Čo však odhaľujú fotky z nakrúcania filmu Deadpool 3, keď ani Ryan Reynolds nechce, aby sme ich videli? V prvom rade ukazujú návrat dvoch známych záporných postáv ešte z pôvodnej trilógie X-Men. Sú nimi Sabretooth, s ktorým si zmeria sily Logan (a následne s jeho odseknutou hlavou pózuje Wade) a Toad.

Žabieho nepriateľa vidíme šoférovať bizarné vozidlo. Pre zanietených fanúšikov komiksov je však jasné, že ide o Fantasticar, teda prostriedok, ktorý dlhé desaťročia využíva Fantastická štvorka. Jediným rozdielom je, že ide o vznášadlo, pričom to na fotke má kolieska. Samozrejme však môže ísť o prvok, ktorý by bol následne digitálne upravený.

Nepriatelia a dve známe vozidlá z MCU

Fantasticar nie je jediným vozidlom, tie ďalšie sú však známe aj pre priaznivcov MCU. Vidieť môžeme dodávku rozvážajúcu koláčiky, v ktorej bojoval Steven o kontrolu nad svojim telom s Marcom v seriáli Moon Knight. Druhým je auto, ktoré jasne pripomína to, na ktorom jazdil Red Skull ešte vo filme Kapitán Amerika: Prvý Avenger.

Zdá sa, že vo filme bude poriadne množstvo odkazov na iné súčasti Marvelu a už teraz je zrejmé, že nebude stačiť jedno pozretie na to, aby sme ich všetky zachytili. Pre niekoho možno spoilery, pre iných zase dôvody navyše, aby sa tešili na tretieho Deadpoola. Film príde do kín 26. júla 2024.

Pozreli ste si nové fotky z nakrúcania filmu Deapool 3? Páči sa vám, aké súčasti odhaľujú? Čo si myslíte o vyjadreniach herca, že by sa nemali dostávať na sociálne siete? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: variety.com; screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -