Nový trailer na Smrť na Níle pripomína vydanie filmu a ukazuje celé svoje hviezdne obsadenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Smrť na Níle

Po takmer roku a pol dostávame nový trailer na Smrť na Níle. Ten posledný, krátky teaser, v ktorom sa známy detektív od Agathy Christie ukázal medzi pyramídami, sme dostali v auguste 2020. S blízkym vydaním filmu sa však snímka pripomína a to poriadnym spôsobom. V ukážke nám postupne predstavuje celé svoje hviezdne obsadenie.

Samozrejme sa vráti Kenneth Branagh, ktorý hrá úlohu šarmantného Hercula Poirota a zároveň film režíruje. Okrem neho môžeme vidieť naozaj pôsobivé zoskupenie hviezd, pričom niektoré sú na nespoznaznie. Sú tu Gal Gadot, Letitia Wright, Annette Bening, Tom Bateman, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders, Ann Turkel alebo Sarah Eve.

Uvidíme tu aj kontroverznú celebritu

Medzi hercami stále vidíme aj Armieho Hammera, pre ktorého pôjde zrejme o posledný výskyt na veľkom plátne. Bol totiž obvinený z hrozivých činov – nielen sexuálneho obťažovania, ale dokonca kanibalizmu. Hollywood ho preto sťahuje zo všetkých svojich produkcií.

Nakoľko sa film nakrúcal ešte v roku 2019, tu ho uvidíme. Kvôli celosvetovej pandémii, ktorá zasiahla filmársky priemysel vo veľkom, sa snímka viackrát odkladala. Pôvodne sme ho mali vidieť už v decembri 2019, neskôr na jeseň 2020 a na istý čas ho spoločnosť Disney (ktorá ho získala spolu s Foxom) úplne stiahla zo svojho programu.

Po dlhom odkladaní vydanie čoskoro

Vydania sa ale predsa dočkáme, pretože ho uvidíme 11. februára 2022. To potvrdzuje nová ukážka a plagáty, ktoré sme spolu s ňou k filmu dostali. Po piatich rokoch, kedy vyšla tržbami veľmi úspešná Vražda v Orient Exprese, sa tak dočkáme ďalšej poirotovky.

Brannagh v nej samozrejme vychádzal z pôvodného známeho diela od Agathy Christie. Belgický detektív si svoju dovolenku v Egypte dlho užívať nebude. Je pozvaný na svadbu a medové týždne, radovánky však nebudú mať dlhú trvácnosť – budú prerušené vraždou.

Smrt na nile-Poster
Zdroj: screenrant.com

Elegantní hostia a rozľahlá púšť

Každý z dobre oblečených, kozmopolitných hostí môže byť vrahom. A aj nový trailer na Smrť na Níle nám ukazuje, že o prekvapivé zvraty núdza nebude. Diváci tak do samotného konca nebudú vidieť, čo očakávať a na konci zostanú šokovaní. To nám sľubuje viackrát na Oscara nominovaný režisér.

Prinesenie detektíva medzi pyramídy v Gíze, na rozľahlé púšte a na palube lodi na Níle je pekným prvkom. Pridajte si kvôli tomu napätie medzi vynikajúco obsadenými postavami a začína to aj pre nás vyzerať, že Hercule Poirot nás opäť nesklame.

Radi ste si pripomenuli vydanie filmu Smrť na Níle? Páči sa vám nová, hviezdami nabitá ukážka? Tešíte sa na konečné vydanie filmu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -