Netflix vydá v roku 2021 každý týždeň nový film. Pozrite si ukážku na tie najväčšie z nich

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Každý týždeň nový film na Netflixe

Netflix vydá v roku 2021 každý týždeň nový film. Aby nás na to ale správne navnadili, tak priniesli naozaj šikovne spravený zostrih, v ktorom ukazujú 27 z týchto filmov. Môžeme povedať, že to je naozaj veľký posun od ich originálneho obsahu zo začiatkov v roku 2013. Vtedy ho tvorili dva seriály, House of Cards a Orange is the New Black.

Samozrejme s nárastom predplatiteľov a sledovateľov sa úspech aj veľkosť zvyšovala, nikto ale nečakal ako masívnym sa Netflix stane. A vo veľkej miere k tomu prispel aj rok 2020. Ľudia boli (stále sú) kvôli pandémii zamknutí doma a tak sledovali oveľa viac obsahu na streamovaích službách. Samozrejme sa to týkalo aj ďalších, akými sú napríklad HBO, Hulu, Amazon Prime Video a v neposlednej rade určite Disney+.

Rok 2021 je bojom streamovích služieb

Preto sa spoločnosti snažia o to, aby ďalší rok pokračoval v podobnom trende. Warner Bros. spravili skutočne odvážny krok a oznámili, že všetky ich filmy budú dostupné na HBO Max. A to v rovnaký dátum ako budú uvedené v kinách. Zdá sa, že ani najväčší streamovací gigant nezaspal, ba dokonca sa to snaží prekonať. A tak Netflix prinesie v roku 2021 každý týždeň nový film.

Video, ktoré k tomu vydali, nám ukazuje zábery z 27 filmov, ktoré budú postupne vydávať. Viaceré z nich, ktoré sme tam videli, sú už známe a boli oznámené predtým. Medzi nimi napríklad Army of the Dead od Zacka Snydera či Red Notice, v ktorom sa stretla silná herecká trojica – Gal Gadot, Ryan Reynolds a Dwayne Johnson. Nechýba tam však napríklad ani pokračovanie romantickej komédie Kissing Booth, už tretia časť v poradí.

Red Notice 2021
Zdroj: giantfreakinrobot.com

Prvé režisérske počiny aj hviezdami nabité snímky

Nechýbajú ani originálne režisérske kúsky. Naraz nám ukazujú ako si réžiu svojich vlastných snímkov užívali Halle Berry so športovou drámou Bruised aj Manual Miranda s filmom Tick, Tick…Boom!. Vidíme tu aj filmy, ktoré to budú skúšať práve v časoch, keď sa budú udelovať ocenenia. Je ním Malcom & Marrie so Zendayou Johnom Davidom Washingtonom v hlavných úlohách. V druhom je hereckými hviezdami nabitý film Don’t Look Up, v ukážke konkrétne vidíme Jennifer Lawrence a Leonarda DiCapria.

Vidíme tu však aj filmy, o ktorých sa hovorilo doteraz menej. Medzi nimi napríklad dlho odkladaný film s Amy Adams v hlavnej úlohe s názvom The Woman in the Window. V hlavných úlohách dvoch filmov sa ukážu známy hollywoodsky svalovci, pre Sweet Girls je to Jason Momoa a vo filme Escape from Spirehead bude hrdinom Chris Hemsworth.

Film Don’t Look Up
Zdroj: twitter.com

Výber filmov je pestrý a to nie je ani polovica toho, čo dostaneme

Superhrdinský žáner úplne po svojom si berú na starosť Melissa McCarthy a Octavia Spencer vo filme Thunder Force. Z predtým známych filmov sú tu aj zábery zo snímky The Harder They Fall s Reginou King v hlavnej úlohe. Ďalej môžeme vidieť ukážky z filmov Outside the Wire, Bad Trip, 02, The Last Mercenary, Kate, Night Teeth, Monster, Moxie, The White Tiger, Double Dad, Back to the Outback, a Beauty

Môžeme teda povedať, že ide o skutočne pestrý a veľkolepý výber, ktorý nám poskytli. Treba však mať aj tak na pamäti, že toto je iba polovica z toho, čo Netflix v roku 2021 prinesie v podobe originálnych filmov. Dočkáme sa ich teda časom ešte viac, ako oznámili, každý týždeň. V jednoduchosti a rýchlosti by sa dalo povedať, že to vyzerá tak, že Netflix stále vedie v boji streamovacích služieb.

Čo hovoríte na správu, že Netflix prinesie v roku 2021 každý týždeň nový film? Ktoré z filmov sa chystáte pozerať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -