Dostávame prvý záber z nakrúcania seriálu Sandman: Part 2, ktorý môže odhaľovať dôležitú postavu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Záber z nakrúcania Sandman: Part 2

Štrajky scenáristov ovplyvňujú celý filmový aj seriálový biznis, scenár pre pokračovanie adaptácie komiksov od Neila Gaimana bol našťastie dokončený. Nakrúcanie je tak v plnom prúde a teraz dostávame aj prvý záber z pľacu seriálu Sandman: Part 2 (názov dostáva, lebo má ísť skôr o pokračovanie komiksových príbehov ako samostatnú sériu).

Filmári sa teraz nachádzajú v lokalite známej ako Durdle Door, čo je skalný útes na juhu Anglicka, až pri Lamanšskom prielive. Tu médium DTN News prináša prvú fotografiu, na ktorej nemôže byť nikto iný ako Tom Sturridge a.k.a. Morpheus. Vidíme, že je však zabraný do rozhovoru s postavou celou odetou v bielom.

Vidíme Morpheovho syna?

Netflix aj Warner Bros. TV sa zdržiavajú všetkých komentárov a nechcú poskytnúť odpoveď na to, kto by mohla postava byť. Fanúšikovia sa však hneď chopili akcie a tí najpozornejší začali predpokladať, o koho by sa mohlo jednať. Tvrdia, že toto by nemal byť nikto iný ako Orpheus.

Jeho meno sme už mohli počuť v jednej z dvoch bonusových epizód, ktoré streamovacia služba priniesla neskôr ako hlavnú sériu. Tam sa Sen opäť stretáva s Calliope a hovoria o ich synovi, ktorý zomrel hroznou smrťou. To samozrejme nebolo náhodou, ale dobre ustanovenou snahou scenáristov, ktorí ho plánovali zakomponovať aj do druhej časti príbehov.

sandman calliope
Zdroj: digitalspy.com

Čaká ho rovnaký osud ako v predlohe?

Samotná postava sa objavila ešte v roku 1991 v komikse The Sandman #29 v príbehovej linke s názvom Fables and Reflections (teda Bájky a úvahy). Jeho debut bol značne netradičný – ukázal sa iba ako hlava oddelená od tela. Mnohými storočiami prešiel viacerými útrapami, istý čas ho strážila na Zemi aj Joanna Constantine (čím by mohol byť naznačený aj jej návrat).

Jeho utrpenie bolo ale natoľko veľké, že prosil svojho otca o to, aby ho zabil. Žeby sme na fotke videli práve tento moment? Uvidíme, čo si pre nás tvorcovia pripravili a kto vlastne nakoniec postavou bude. S tým, že je produkcia v plnom prúde, by sme snáď Part 2 mohli vidieť niekedy počas budúceho roka.

Ako sa pozdáva prvý záber zo Sandman: Part 2 vám? Mohlo by podľa vás ísť o spomenutú postavu? Bude mať podľa vás Orpheus rovnaký osud ako v predlohe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -