Geralt likviduje viac príšer a Blyskáč sa kamaráti s myšami. Aj to ukazuje ďalší trailer na druhú sériu seriálu Zaklínač

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu seriálu Zaklínač

Netflix nám zverejnil ďalší plnohodnotný trailer na druhú sériu seriálu Zaklínač. V ňom môžeme vidieť viacej šialenstva, ktoré očakáva Geralta z Rivie (Henry Cavill). Likviduje tu ešte viac monštier. Do pozadia hrá skladba Monster od Kanye Westa.

Pozrieme sa samozrejme aj na tréning Ciri (ktorá pomáha Zaklínačovi s bojom). To má byť centrálnou dejovou linkou v týchto nadchádzajúcich epizódach. Princeznú Cirillu (Freya Allan) prinesie, v domnienke, že je Yennefer (Anya Chalotra) po bitke pri Soddene mŕtva, na najbezpečnejšie miesto, ktoré pozná. Do Kaer Morhenu – domova zaklínačov. Dočkať sa teda môžeme viacerých z nich.

Ciri v Kaer Morhen a príprava na veľkú vojnu

Samozrejme sa ale pozrieme aj na iné časové línie. Nilfgaardska ríša sa vo veľkom chystá do vojny. Do vojny, v ktorej si králi, elfovia a aj ostatní ľudia budú chcieť dokazovať svoju nadradenosť. Lenže za ich stenami sa nachádzajú démoni, proti ktorým treba bojovať. Gerald bude musieť mladú princeznú ochrániť nielen pred nimi, ale aj pred silou, ktorú skrýva v sebe samej.

Samozrejme sa môžeme tešiť aj na stretnutie s obľúbeným bardom – Blyskáčom (Joey Batey). Toho vo väzení zrejme dostihla samota, keď uzavrel netradičné priateľstvo s myšami. Teraz je už ale opäť s Vlkom a my sa snáď dočkáme podobne chytľavej skladby ako „Toss a Coin to your Witcher„.

zaklinac blyskac
Zdroj: screenrant.com

V zásobe je veľa materiálu zo Zaklínača

Netflix si zo sveta okolo kníh Andrzeja Sapkowskeho buduje univerzum. Pomerne nedávno sme sa mohli dočkať aj animovaného filmu o mladom Vesemirovi s názvom Vlčí sen. Oznámený je aj druhý anime film ešte s nešpecifikovaným dejom. A nakoľko vieme koľko je zdrojového materiálu, tak sme si istí, že ani už oznámenou treťou sériou to končiť nebude.

Nepredbiehajme ale. Epický trailer, ktorý dali von v rámci halloweenskej udalosti, nám priniesol mnohé z toho, čo s napätím očakávame. Monštrá, akciu, temnú mágiu. Skutočne niečo, čo nám dáva viac podnetov na to, aby sme sa tešili na plánované vysielanie druhej série, ktoré bude 17. decembra (a nesnažte sa klamať, že si ju nepozriete za víkend!).

Ako sa vám páčil ďalší trailer na seriál Zaklínač? Buduje sa podľa vás atmosféra na druhú sériu dostatočne? Na ktorú z dejových liniek sa tešíte najviac? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -