Vtipný trailer na seriál Hawkeye ukazuje, ako chce Kate Bishop zachrániť Vianoce, ale nevie zachrániť Clinta

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na seriál Hawkeye

Nový trailer na seriál Hawkeye je ladený humornejšie ako tie predošlé. Disney+ a Marvel nám ho priniesli necelý mesiac pred uvedením dvojdielneho debutu na streamovacej službe. Hailee Steinfeld ako Kate Bishop sa tu snaží zachraňovať Vianoce a pritom zlyhá pri záchrane hlavného hrdinu, Clinta Bartona (Jeremy Renner).

Okrem spomínanej dvojice si v ďalšom projekte z MCU zahrajú Vera Farmiga, Fra Free, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Brian d’Arcy James, či Linda Cardellini. Predstavená nám bude aj postava Echo (Maya Lopez), ktorú stvárni Alaqua Cox. Táto postava tiež dostane vlastný seriál. Po filme Black Widow sa v úlohe vdovy vráti Florence Pugh ako Yelena Belova.

Sviatky prekazí pomsta za Ronina

Barton sa snaží opäť zblížiť so svojou rodinou a tak ich na sviatky zoberie do New Yorku, aby si tam užili Vianoce. Lenže tam ho dostihne minulosť a prichádzajú ľudia, ktorí sa prišli pomstiť za jeho činy ako Ronina medzi udalosťami filmov Avengers: Infinity War a Endgame.

Našťastie sa ale stretne so svojou najväčšou fanynkou (ktorá sa považuje za najlepšiu lukostrelkyňu), Kate Bishop. Stane sa jeho chránenkyňou a s ňou sa chystá eliminovať zločincov, aby sa stihol vrátiť domov na Štedrý deň. So špeciálnymi šípmi by sa to mohlo zdať jednoduchšie, ale rozhodne nebude. Mali si priniesť zbrane…

trailer hawkeye
Zdroj: geektyrant.com

Humor v ukážke rozhodne nechýba

Okrem zlyhaného pokusu o záchranu a akčných sekvencií, ktoré sme videli predtým, prináša trailer aj ďalšie nové zábery. Hawkeye chce hovoriť s manažérom nakrátko vystrihanej ženy a tak obracia starý vtip, či sa ospravedlňuje zrazenému Santovi. Kate sa chváli chlapíkovi vo výťahu, že pracuje s Avengerom. O humor v ukážke rozhodne núdza nie je a tak veríme, že nebude ani v samotnom seriáli.

Vidieť viac Kate Bishop nás rozhodne potešilo a jej snaha o záchranu Vianoc nám nielen zvyšuje nádeje, ale aj nás hreje pri srdciach. O to viac, že to hovorí nielen zviechajúcemu sa Clintovi, ale aj čoskoro najobľúbenejšiemu psíkovi z MCU menom Lucky the Pizza Dog (s vianočnou čelenkou samozrejme!).

Lucky the Pizza Dog
Zdroj: themarysue.com

Prvé dve časti mesiac pred Vianocami

Nový trailer na seriál Hawkeye teda opäť dokazuje, že sa máme dočkať nápaditej akcie, výborných nových postáv a v neposlednom rade humoru. Našťastie na výsledok už nemusíme dlho čakať, pretože prvé dve epizódy dostaneme za menej ako mesiac. Tie budú naraz debutovať na Disney+ mesiac pred Vianocami, teda 24. novembra.

Zabavili ste sa na najnovšej ukážke na seriál Hawkeye? Čo sa vám z neho páčilo najviac a ktorý vtip ste si najviac vychutnali? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -