Dostane Cal Kestis z hry Jedi: Fallen Order vlastný seriál na Disney+?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dostane Cal Kestis vlastný seriál?

Iba krátko po tom, čo bolo oznámené, že hra Star Wars Jedi: Fallen Order dostane pokračovanie, koluje internetom nová správa. Jej hlavný predstaviteľ Cal Kestis by mohol dostať vlastný seriál. Zaradil by sa tak medzi stále sa rozrastajúci svet, ktorý si teraz značka buduje aj na Disney+.

Takými projektami začal Din Djarin ako The Mandalorian. S vlastným projektom ho nasledoval najznámejší lovec odmien z tohto sveta v seriáli The Book of Boba Fett. A najaktuálnejšie to bol Obi-Wan Kenobi, jedi, o ktorom sme vždy chceli vedieť viac. Okrem toho však boli veľké predpoklady, že by sa herný hrdina mohol objaviť práve v jeho epizódach.

e3 2019
Zdroj: geektyrant.com

Po úspechu hry volajú po hranej verzii

Kestis mal svoj debut v roku 2019 v hre Jedi: Fallen Order na Xbox One a PlayStation 4. Získala si obrovskú fanúšikovskú základňu a mnoho priaznivcov práve vďaka skvele vytvorenému protagonistovi. Nedávno bolo oznámené aj herné pokračovanie s podtitulom Survivor. Ale hlasy fanúšikov volajú aj po spracovaní v hranej podobe.

To by mohlo teraz prísť, ako informuje interný Star Wars zdroj, Kristian Harloff. Prostredníctvom portálu Star Wars News Net uviedol, že táto postava bude ďalšia, kto dostane hraný projekt na streamovacej službe. Údajne mu to prezradil zdroj, ktorému verí a už veril v minulosti. Nie sú známe žiadne dátumy, ale zdroj tvrí, že sa to určite deje.

Star Wars Jedi: Fallen Order
Zdroj: digitaltrends.com

Predstaviteľ úlohy by bol jasný

Podľa nich by si mal rolu zopakovať po hernej predlohe Cameron Monaghan. Je to samozrejme logickým krokom za výkon, ktorý predviedol. Okrem unikajúceho preživšieho padawana je chválený aj za svoje úlohy v seriáloch Gotham alebo Shameless.

Harloff dokonca vo svojom videu na YouTube hovoril aj o tom, že by sa seriál alebo postava mali previazať s druhou sériou Obi-Wana. Ich dve časové linky sú totiž mimoriadne blízko prepojené. Avšak Lucasfilm ani Disney ešte nič nepotvrdili oficiálne a tak to budeme brať tak, že Cal Kestis a jeho seriál sú len vecou dohadov.

Isté je však, že si ho budú môcť fanúšikovia užiť v hre Star Wars Jedi: Survivor. Príde na konzole ďalších generácií a ešte nemáme potvrdený dátum vydania, avizované však je, že to bude veľmi blízko.

Mal by podľa vás hlavný hrdina hry Fallen Order dostať vlastný seriál? Pozreli by ste si ho? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -