Kevin Feige potvrdil, že Marvel ide na Comic-Con po niekoľkoročnej pauze

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel ide na Comic-Con

Riaditeľ štúdia Kevin Feige potvrdil, že Marvel mieri tento rok na Comic-Con. Možno by sa to nezdalo ako veľké oznámenie, deje sa to však po niekoľkoročnej pauze. Naposledy sa na udalosti v San Diegu objavili v roku 2019, kde priniesli veľké odhalenia a svoje plány pre Fázu 4. Veľké odhalenia sľubujú aj teraz.

Práve na SDCC pred tromi rokmi nám bolo povedané, aké nás čakajú seriály na Disney+. Potvrdili vznik The Falcon and the Winter SoldierLokiWandaVisionHawkeye a aj What If…?. Samozrejme sa to týkalo aj filmov a vtedy oznámili Black WidowEternalsShang-Chi či Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva.

Nová Marvel Sága Feige
Zdroj: dkoding.in

Oznámené pri tour k Láske a hrom

Avšak bol to aj film Thor: Láska a hrom, ktorý pôjde onedlho do kín. Štúdio kvôli tomu aktuálne podniká tlačové konferencie. Na jednej z nich Feige potvrdil príchod na Comic-Con. Uviedol:

„Budeme na budúci mesiac na Comic-Cone, z čoho sme nadšení. Prvý raz, odkedy sme tam boli pred tromi rokmi, hovorili sme o tomto filme a mnohých ďalších. A teraz sme takmer všetko, nie všetko, ale takmer všetko, čo sme diskutovali pred tromi rokmi, vypustili. Takže sme nadšení, že môžeme hovoriť o budúcnosti.“

Ďalšie smerovanie Fázy 4 alebo len jeden film?

Ich účasť na udalosti bude 23. júla. Kým teda bude panel v známej Hale H, všetky spomenuté projekty už budú vonku. Preto je načase hovoriť o tých ďalších. V predošlom oznámení tvrdil riaditeľ štúdia, že sa dozvieme, aké je smerovanie Fázy 4 a ako do nej jednotlivé projekty zapadajú. To by znamenalo, že ešte budú hovoriť o Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaStrážcoch Galaxie 3 a seriáli She-Hulk.

Avšak iný zdroj, redaktor z portálu Collider priniesol inú informáciu. Steven Weintraub tvrdí, že z istého zdroja zachytil informáciu, že prídu iba s jedným filmom. Ten by mal byť zatiaľ nespomenutý Black Panther: Wakanda Forever. Je jasné, že to je ďalší veľký projekt, o ktorom vieme pramálo, avšak je otázne, či by Marvel prichádzal na Comic-Con iba kvôli jedinému pokračovaniu.

Veľké oznámenie sa dozvieme 23. júla

Avšak olej do ohňa svojím tweetom prilial ešte James Gunn. Režisér Strážcov Galaxie sa tvári, že o ničom nevie. A na správu o tom, že štúdio ide na SDCC, reagoval iba jednoduchým „Och, fakt?“. Opäť otázne, či sa o tom dozvedá len teraz a o jeho filme hovoriť nebudú alebo pekným spôsobom zavádza.

To sa však dozvieme na paneli ohľadom MCU. Na udalosti San Diego Comic-Con to bude 23. júla, v sobotňajsiu noc. Samotná udalosť bude prebiehať od 20. júla. Dovtedy si spomenutý Thor: Láska a hrom odbije svoju premiéru. Do našich kín ide budúci týždeň, 7. júla.

Aké si myslíte, že prinesie Marvel na Comic-Con oznámenie? Bude to o zvyšných projektoch Fázy 4 alebo len o jedinom filme? Prípadne môžu prezradiť už niečo z Fázy 5? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -