Druhá séria Doom Patrol prichádza s ďalším trailerom. Ukazuje nám nové postavy a ešte viac šialeností

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhá séria Doom Patrol sa nám viac ukazuje

Druhá séria Doom Patrol iba nedávno predstavila prvú ukážku. Teraz sa nás tvorcovia snažia navnadiť a priniesli hneď ďalší trailer, ktorý nám ukazuje trochu z deja, viac postáv a samozrejme aj dostatok šialenosti, na čo sme zvyknutí. Ukazujú nám teda viac, alebo máme len viac otázok? Rovnako ako Jane na konci, zrejme možnosť B…

Po tom, ako porazili Mr. Nobodyho, sa tento veľmi nepravdepodobný tím znovu spája, aby zachránili svet (a popri tom vyrástli… ako obrazne, tak aj doslovne). Opäť uvidíme Robotmana (Brendan Fraser), Negative Mana (Matt Bomer), Elasti-Woman (April Bowlby), Crazy Jane (Diane Guerrero), a samozrejme aj Victora Stonea aka Cyborga (Joivan Wade).

Doom Patrol
Zdroj: wallpaperaccess.com

Nový prírastok do „rodiny“

Musia sa vyrovnať so zradou od svojho mentora, Chiefa, a pritom prísť na spôsob, ako sa dostať do svojej pôvodnej podoby (boli totiž zmenšení). Toto je však iba začiatok ich problémov, keď sa musia postarať o najnovší prírastok do ich sídla. Je ním Dorothy Spinner, ktorá je Nilesovou (Chiefovou) dcérou.

Zahrá si ju herečka Abigail Shapiro. Jej schopnosti vraj budú obrovské a nedokáže ich pochopiť nielen ona sama, ale aj zbytok skupiny. Preto musia prísť na to, ako ich ovládať a priviesť k pokojnejšej verzii skôr, ako by to mohlo zapríčiniť koniec sveta.

Druhá séria Doom Patrol nám podľa zverejneného traileru od HBO Max ukazuje ešte viac postáv. Ani prvá séria ich neobsahovala málo, v niektorých prípadoch sa ich objavilo aj niekoľko. Bizarnosťou na nich nešetrili a to bude očividne aj doménou pokračovania. Skupina s názvom SeX Men, ktorá prichádza našu partiu varovať pred nebezpečím? Možné skutočne iba tu.

Jane má mnoho otázok. My tiež

Pred dverami sídla vidíme pomerne veľkú skupinu hrdinov. Žeby chceli rozšíriť rady Doom Patrol? Zrejme by sa im to hodilo, nakoľko budú musieť čeliť nových zloduchom. Pozorní fanúšikovia v ukážke zaznamenali väčšie hrozby v podobe Candlemakera a Red Jacka. Okrem nich ale samozrejme narazia aj na celú radu menších zločincov (a iných kreatúr).

doom patrol candlemaker
Zdroj: timesfamous.com

Či teda vidíme zmenšených hrdinov na hračskárskej autodráhe bojovať s krysami, tancovať ich disco, postaviť sa animálnych beštiám či mníške s motorovou pílou, je isté, že o šialené momenty núdza nebude. Ale na to sme predsa v tomto prírastku k DC vesmíru zvyknutí a tak sa nám to páči.

Prepája sa aj s ďalším seriálom

Dejovo by mala druhá séria nadväzovať aj na Titanov. Tí obsahujú rovnakú postavu Cyborga, ktorý oba seriály prepája. Pracuje na nich aj rovnaký výkonný producent, Greg Berlanti. O scenár sa znovu postará Jeremy Carver, ktoré si môžme spájať hlavne s písaním seriálu Supernatural.

druha seria doom patrol
Zdroj: visxnews.com

Ako sa teda táto sčasti podporná skupina a sčasti skupiny hrdinov vyrovná s novou hrozbou, sme viac ako zvedaví. O zábavu sa ale báť istotne nemusíme, v čom nás utvrdili novým trailerom. Séria bude obsahovať 15 častí a budeme ju môcť začať pozerať na HBO od 26. júna.

Tešíte sa po druhom traileri na Doom Patrol? Ako si myslíte, že zvládnu nové hrozby? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -