Westworld vydáva plnohodnotný trailer pre 4. sériu. Vidíme drsné boje aj nový park

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Westworld ukazuje trailer na 4. sériu

Po krátkej, ale poriadne drsnej ukážke dostávame plnohodnotný trailer na 4. sériu Westworld. Ak ste si mysleli, že ten predošlý vám zamotal hlavu, tak tento to prinesie ešte na novú úroveň. Nevieme, kto je ktorou verziou postavy a zvádzajú sa väčšie boje medzi robotmi a ľudmi, ako kedykoľvek predtým. Zároveň vidíme aj nový svet.

Prvá séria nám ukázala zábavný park inšpirovaný divokým západom, kde si ľudia v umelej realite mohli užívať slobodu a zábavu. Všetko sa veľmi rýchlo zvrtlo, keď roboti v tomto svete začali naberať vedomie, napádať účastníkov a dostávať sa do reálneho sveta. Odvtedy sme sa dostali už poriadne ďaleko.

Viacero verzií postáv

Teraz začíname náhľadom na Evan Rachel Wood, kde sa striedajú zábery medzi jej dvomi postavami. Niekedy vidíme Dolores, ktorá je odhodlaná infiltovať a zničiť celý systém od počiatku, a inokedy zase Christinu, obyčajnú ženu s každodennými problémami. Avšak vidíme, že u nich príde k akémusi uvedomeniu a fatálnym následkom.

Charlotte (Tessa Thompson) sa pozerá na tvorbu Muža v čiernom (Ed Harris) ako robota. Podľa jej slov sa karta značne obracia a roboti sa vydávajú na lov ľudí. To dokazujú aj ďalšie zábery, kde dostávame drsné boje medzi pracovníkmi parku a jeho výtvormi. A samozrejme je v centre Bernard (Jeffrey Wright), ktorý po predošlom napojení do Podvedomia vie viac ako ostantí.

westworld 4
Zdroj: slashfilm.com

Lov ľudí a nový park

Doplácať na to bude aj Caleb (Aaron Paul), ktorý bude čeliť nebezpečiam z mnohých strán. Keď ho vidíme na zemi s muchami na jeho tvári, tak to pre neho nemôže znamenať žiadne svetlé momenty.

Vidíme však aj nový park, ktorý je štylizovaný do gansterského prostredia 30. rokov. Poriadne prestrelky v ňom vystrieda opäť známy divoký západ, v ktorom je však niekoľko súčastí, ktoré do neho nepatria. Jednoducho naozaj dostatok vecí, na ktoré potrebujeme odpovede a ktoré nám zavaria mozgové závity.

westworld 4
Zdroj: news.postuszero.com

„Sme tu na to, aby sme ničili“

HBO prinieslo pre 4. sériu Westworld celý trailer, aby nám potvrdilo aj dátum vydania. Na ich službe sa seriál vráti 26. júna a fanúšikovia môžu napäto čakať ako bude dej naďalej vyvíjať. Jedna z tvorcov, Lisa Joy však sériu popísala jedným slovom – inverzia. A teraz z úst postáv dostávame ďalšie slová – „Sme tu na to, aby sme ničili“.

Ako sa vám pozdáva nový trailer na štvrtú sériu Westworld? Tiež máte po zhliadnutí ešte viac otázok? Stíhate sledovať, kto je ktorou verziou postavy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: esquire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -