Kedy uvidíme pokračovanie seriálu Invincible? Odpoveď fanúšikov vôbec nepoteší…

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kedy vyjde 2. séria Invincible?

Herec Steven Yeun, ktorý je dabérom hlavnej postavy sa v nedávnom rozhovore vyjadril, kedy sa chystá 2. séria Invincible. Tá prvá bola na službe Amazon Prime Video obrovským hitom. V nedávnom rebríčku obľúbených seriálov našej redakcie, ktorý sme nedávno priniesli, sa dostala na chvost prvej trojky.

Nie je sa čomu čudovať, takých vecí nemávame v superhrdinskom žánri veľa (azda možno ešte v The Boys). Extrakrvavá jazda pri tom nie je štandardom, čo bolo tiež dôvodom, prečo sa o seriáli hovorilo. Autor predlohy Robert Kirkman, ktorý pracuje aj na seriáli, sa však dokonca vyjadril, že to sme ešte to najlepšie nevideli.

Invincible - Najlepšie seriály roka 2021
Zdroj: Amazon

Mark Grayson nie je obyčajný tínedžer

Pre tých, čo videli prvú sériu, je to dych berúca novinka. Ako máme vidieť rozsiahlejšiu akciu a viac nechutností? Na to si zrejme budeme musieť počkať, kým budú ďalšie časti vonku. A pri tom je hlavná otázka, kedy to bude. K tomu sa vyjadril aj herec, ktorý dabuje hlavnú postavu, Marka Graysona.

Grayson by bol obyčajným, 17-ročným tínedžerom. Od ostatných sa však značne odlišuje. Jeho otec (J.K. Simmons) je najsilnejším superhrdinom na planéte, Omni-Manom. Neustále pripomínanie tohto faktu prinesie dvojica otca a syna k vedeniu, keď sa u Marka prejavia schopnosti. Nebude to všetko ale také ružové (ale zato červenej vidíme diel od dielu viac).

invincible think mark
Zdroj: knowyourmeme.com

Ďalšie hviezdne hlasy

Okrem spomínaných hlasov sme mohli počuť viacerých kvalitných hercov. Jednotlivým postavám prepožičali hlasy Sandra Oh, Zazie Beetz, Gillian Jacobs, Zachary Quinto, Jason Mantzoukas, Melise, Mahershala Ali, Seth Rogen či dokonca v jednej z postáv Mark Hamill (pri ktorom ale vieme, že sa neštíti úloh animovaných postáv).

invincible postavy
Zdroj: deviantart.com

Herec sa vyjadril

Kórejsko-americký herec Steven Yeun mal nedávno rozhovor s portálom Collider. Samozrejme, že otázka musela padnúť aj na to, kedy dorazí 2. séria Invincible. Tým, čo povedal, ale iste mnohých nepotešil. V interview sa vyjadril takto:

„Ešte sme nezačali. Myslím, že ale čoskoro začneme. Hovoril som s Robertom [Kirkmanom], čas od času. Je na to mimoriadne nadšený. Hovorí, že druhá séria bude ešte oveľa lepšia ako tá prvá a ja o tom nepochybujem. Stačí totiž ísť k zdrojovému materiálu. Invincible je úžasný komiks a ja musím myslieť na to, koľko z neho ešte nebolo povedané. Bude to pecka. Fakt sa na to teším.“

Nebude to tak skoro

Tak to máme potvrdené od predstaviteľa hlavnej postavy. Na druhú sériu si ešte nejakú dobu počkáme, keďže sa ešte nezačala ani tvoriť. Avšak potvrdiť slová tvorcu a vyjadriť svoje nadšenie z pľacu, to je skvelá správa. A tým sa stupňuje aj nadšenie a netrpezlivosť v nás.

Po prvej sérii sa viacero tvorcov vyjadrilo, že produkcia seriálu bola nočnou morou. Bližšie detaily k tomu ale neposkytli. Teraz chcú zrejme počkať dlhšiu dobu, aby sa uistili, že tvorba druhej série pôjde tentoraz čo najviac hladko. To je úplne pochopiteľné a keď nám majú priniesť ešte kvalitnejší materiál ako sľubujú, tak si radi počkáme.

Sklamalo vás, že 2. séria Invincible sa ešte ani nezačala vyrábať? Alebo skôr chápete dôvody a nevadí vám počkať si? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -