Trailer na druhú sériu He-Man ukazuje, ako sa protagonista učí vládnuť a čeliť Skeletorovi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na druhú sériu He-Man

Netflix priniesol trailer na druhú sériu He-Man and the Master of the Universe. Pripravujú sa tak na jeho vydanie, ktoré bude už čoskoro. Na streamovacej službe sa objaví 3. marca. Spolu s ukážkou prinášajú aj nových členov do obsadenia a čo očakávať od pokračovania.

Seriál je počítačovo generovanou animovanou fantasy, ktorá vychádza z pôvodného animáku z roku 1981. Vtedy mal seriál obrovský úspech a vysielal sa 7 rokov. Sledoval osudy He-Mana v jeho náročnom boji proti Skeletorovi a jeho poskokom na planéte Eternia. Fanúšikov dostal tým, že ponúkal stredoveké prostredie, ale popri tom aj mágiu a viaceré vymoženosti, ktoré vyzerali ako z budúcnosti.

Nové nadviazanie na klasiku

Jeho úspech dal vzniknúť spin-offu She-Ra, ale aj početným komiksom, hrám a v neposlednom rade hračkám. Fanúšikmi obľúbený mix fantasy a sci-fi priniesli aj do moderného spracovania, tu však trochu pozmenili dej. Sledujeme princa Adama (Yuri Lowenthal), ktorý stratil pamät kvôli diabolským plánom jeho strýka, ktorý sa ho snažil odlúčiť od otca – kráľa Randora (Fred Tatasciore).

Stal sa členom takzvaného Tiger Tribu (Klan tigrov) a obdržal legendárny magický meč. Ten ho zmenil na hrdinu He-Mana. Zistil, že jeho strýko Keldor je v skutočnosti zákerným a skazeným Skeletorom (Ben Diskin). Ešte, že má k dispozícií hrdinov, ktorí mu vedia čeliť!

he-man skeletor
Zdroj: deadline.com

Zastaviť Skeletora s Master of the Universe!

Druhá séria bude ukazovať ich snahu zabrániť Skeletorovi, aby do svojich spárov získal mocný artefakt Power of the Grayskull. Tak by mohol získať až božské sily. Hrdinovia teda presunú hrad Grayskull do nového kráľovstvá – do bezpečia v oblakoch, do Avionu. Kráľ Randor vedie popri tom tajnú rebéliu a He-Man zisťuje, aké to je viesť.

Trailer na druhú sériu He-Man ukazuje, ako dokáže naplno využiť sily svojej skupiny. Nie je predsa len on sám, sú Masters of the Universe! Popri už známych postavách nám ale pridali aj nové, aj s talentovanými hercami. Pridá sa Zeno Robinson ako Stratos; Dee Bradley Baker ako Webstor. Najväčším prekvapením je ale zrejme Stephen Fry, ktorý bude postavou s menom Man-E-Faces.

he-man
Zdroj: polygon.com

Nové postavy aj návraty pôvodných

Vracajú sa aj predošlé hlasy. Okrem spomenutých ešte David Kaye ako Cringer/Battle Cat; Grey Griffin ako Evelyn/Evil-Lyn; Antony Del Rio ako Duncan/Man-at-Arms; Kimberly Brooks ako Teela; Trevor Devall ako R’Qazz/Beast Man; Judy Alice Lee ako Krass/Ram Ma’am; Roger Craig Smith ako Kronis/General Dolos; Tom Kenny ako jednotky Ork-0/RK; Max Mitchell ako Kitty a Max Stubington ako mladý Adam.

he-man
Zdroj: netflix.com

Rovnakí tvorcovia ako Revelation

Scenáristami sú aj pre druhú sériu Bryan Q. Miller, Peter BinswangerAmanda Deibert a Lila Scott. Producentami sú Rob DavidFrederic SoulieAdam Bonnett aj Christopher Keenan, ktorí pracovali aj na seriáli Master of the Universe: Revelation.

Ako sa vám páčil trailer na druhú sériu He-Man and the Masters of the Universe? Máte radi aj toto spracovanie od Netflixu alebo nedáte na klasiku dopustiť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -