Letuška dostáva ukážku na druhú sériu. Kaley Cuoco sa snaží žiť vzorne, až kým…

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Letuška dostáva teaser na 2. sériu

Kaley Cuoco nám predstavuje prvý teaser na 2. sériu seriálu Letuška. Jej postava Cassie Bowden si na prvý pohľad dala svoj život dokopy. Znovu nás zoberie aj na cestu medzi oblaky a to medzi 21. aprílom a 26. májom, kedy bude vychádzať. Zapnite si pásy a sledujte, čo ju (a nás) čaká!

Cassie na stretnutí Anonymných alkoholikov rozpráva o tom, ako sa zbavila svojho zlozvyku. Vďaka tomu sa jej podarilo dať si opäť dokopy svoj život. Žije v Los Angeles, znovu pracuje ako letuška a má nového priateľa. Okrem toho však berie bokovky a to v žiadnej inej podobe, ako prácu v utajení pre CIA.

Život ako z románu

Jej najlepšia priateľka Ani (Zosia Mamet) jej hovorí, že jej život vyzerá ako z románu. Ale s tlakom novonájdeného šťastia prichádza väčšia túžba po poháriku. Po siahnutí po fľaške sa ale objaví jej druhá osobnosť, s ktorou bude musieť bojovať, ak si chce zachovať svoj zdravý rozum. A aby toho nebolo málo, tak sa na jednej svojej úlohe pre tajnú službu stane svedkom vraždy...

Vidíme aj návrat ďalších známych postáv. Tie stvárnia Griffin MatthewsDeniz AkdenizRosie PerezT.R. KnightYasha Jackson a Audrey Grace. K tajomnému novému príbehu Cassie Bowden sa ale pridajú nové tváre. Je ich naozaj slušné množstvo – Mo McRaeCallie HernandezJJ SoriaAlanna UbachCheryl HinesJessie EnnisMae MartinMargaret ChoSantiago Cabrera či Shohreh Aghdashloo.

2. séria letuška
Zdroj: nerdist.com

Oceňovaná herečka ako nová postava

Najväčším prekvapením ale iste bolo oznámenie herečky, ktorá má ocenenie Emmy či Zlatý Glóbus. Sharon Stone sa objaví ako dlho stratená (alebo odlúčená) matka hlavnej hrdinky.

Seriál bol založený na knižnej predlohe, ktorú napísal Chris Bohjalian. Ta pokrývala príbeh ako sa Cassie snaží prepojiť udalosti a nájsť stopy k vražde, ktorú zdanlivo spáchala ona (a všetky stopy vedú tiež k nej). Druhá séria ide teda za hranicu predlohy, avšak Letuška a jej nový teaser dokazujú, že to stále bude stáť za to.

2. séria letuška
Zdroj: slashfilm.com

Za hranicu knižnej predlohy

Tvorcovia seriálu Steve Yockey a Natalie Chaidez vytvorili unikátny príbeh. Nakrúcanie série ešte prebiehalo na niekoľkých lokalitách – v Los Angeles, Berlíne a Rejkavíku. Na tieto miesta a do výšin spolu s Cassie Bowden nás zoberú na HBO Max už od 28. apríla.

Máte radi seriál Letuška? Čakali ste netrpezlivo na jeho druhú sériu? Páči sa vám zatiaľ podľa ukážky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -