Ich posledné dobrodružstvo nezastaví smrť ani peklo, hovorí trailer na Disenchantment: Part 5

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Disenchantment: Part 5

„Všetko sa tu končiti“, hovorí nám trailer na Disenchantment: Part 5, čím nám dávajú jasne najavo, že nás čaká posledná kapitola tohto seriálu. Spolu s ním sa dozvedáme aj dátum vydania. Už na budúci mesiac sa tak dozvieme, či môže krajina Dreamland zažiť svoje rozprávkové „žili šťastne až do smrti“ alebo podľahne krutovláde.

Ukážka sa začína akousi rekapituláciou udalostí, ktoré sa stali v predošlých 40 častiach. Ukazuje nám metaforické aj doslovné pády netradičnej princeznej Bean (Abbi Jacobson). Nemôže chýbať ani to, ako získala svojich dvoch najvernejších spoločníkov – démona Luciho (Eric Andre) a elfa… Elfa (Nat Faxon). Táto všetko len nie jemná kvetinka so záľubou v alkohole však čelí najväčšej výzve.

Čakajú ich doteraz najťažšie osudy

Jej matka Dagmar totiž vládne kráľovstvu a ako vidíme – s riadne totalitným režimom. Musí však bojovať aj s proroctvom, ktoré bolo dané – že zabije niekoho, koho miluje. Stávky sú vysoké a nepriateľov je mnoho – či už je to bezhlavá mŕtvola, zlý vedec, samotný Satan alebo ten najhorší zo všetkých – ich pravé osudy.

Chystá sa poriadna vojna, v ktorej pribudnú celé légie démonov. Čaká nás ešte viac stíňania hláv, na druhej strane však aj nejaké poriadne technické vychytávky (aj so slušivým brnením). A ak ste si mysleli, že nemôžu byť horšie, objaví sa Boh, ktorý tvrdí, že to najhoršie ešte len prichádza…

disenchantment 5
Zdroj: bleedingcool.com

Groening má skvelý rok

Okrem spomenutých hercov tu v dabingu tu budeme počuť aj ďalšie legendy. Medzi nimi sú John DiMaggio, Tress MacNeille, Richard Ayoade, Matt Berry, Noel Fielding, Meredith Hagner, David Herman, Sharon Horgan, Maurice LaMarche, Lucy Montgomery alebo Billy West.

Matt Groening, ktorý je tvorcom seriálu, zažíva naozaj skvelý rok. Minulý týždeň začala vychádzať jeho (opäť) obnovená Futurama a Simpsonovci pobežia na Foxe (minimálne) do roku 2025. Ich 35. séria má premiéru v októbri, posledných 10 epizód fantasy ságy si však budeme môcť pozrieť na Netflixe1. septembra.

Ako sa vám páči trailer na Disenchantment: Part 5? Čo hovoríte na to, že ide o poslednú kapitolu tohto seriálu? Končí podľa vás v pravý čas alebo by ste prijali ďalšie desiatky epizód? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -