Ninja korytnačky mali dostať ďalší film, nakoniec z neho bude hra. V čom bol problém?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ninja korytnačky mali mať ďalší film

Mutanský chaos práve v týchto dňoch prichádza do kín a prináša úplne nový pohľad na štyri známe postavičky. Okrem neho však mali Ninja korytnačky dostať aj ďalší film. Ešte kým bolo oznámené, či bude tiež animovaný alebo hraný, rozhodlo sa štúdio Nickelodeon, že ho nezrealizuje. Namiesto neho však pracujú na videohre.

Vychádzať mal z komiksu Teenage Mutatn Ninja Turtles: The Last Ronin. Jeho autorom je Kevin Eastman, ktorý bol práve jednou z osôb, ktorá stála za vznikom postáv. Informáciu o tom, že z príbehu nebude celovečerák, ale hra, potvrdil práve on.

tmnt the last ronin
Zdroj: kevineastmanstudio.com

Z posledného ronina bude hra

V nedávnom rozhovore pre portál ComicBook však odhalil zo situácie viac. Povedal:

„Nickelodeon, ktorí vždy boli skvelým partnerom a dobrými priateľmi, ktorí nás nechávajú vždy robiť čo sa nám zachce, nechceli zobrať tento koncept a spraviť z neho mainstream. Nechceli, aby to bolo niečo, čo musí súperiť s Mutanským chaosom, ktorý bude, mimochodom, fenomenálne úžasným. Oni kolektívne prišli s nápadom na hru, kde sa to dá všetko zrealizovať. V podstate by sme mohli dostať aj Ronin-verse. Zobrali všetky tie kresby, vystihli momenty – z toho, čo mi ukázali, som mal zimomriavky. Bude to fenomenálne. Zobrali veci priamo zo stránok komiksu.“

Temnejší príbeh, než na aký sme zvyknutí

Problémom však nebolo iba to, že nechceli konkurovať inému filmu. Zároveň sa im vraj príbeh zdal aj dosť temný na to, aby mohol takto prísť na veľké plátna. Odohráva sa totiž v budúcnosti v bojmi zničenom New Yorku. Z korytnačiek prežil iba jeden jediný, ktorý sa vydáva na zdanlivo beznádejnú cestu, aby hľadal spravodlivosť pre rodinu, ktorú stratil.

Skutočne netradičné prevedenie pre fanúšikov TMNT. Vizuálny štýl je ale opakovane chválený. Ak sa teda podarí dostatočne zachytiť aj v hre, mohol by byť titul The Last Ronin naozaj zaujímavým kúskom. Navyše – takto dostanú svoje filmoví maniaci aj zarytí hráči.

Chceli by ste, aby mali Ninja korytnačky aj ďalší film okrem Mutanského chaosu alebo je podľa vás dobré, že si nekonkurujú a zvolili radšej hru? Poznáte tento temnejší príbeh? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -