Pozrite si trailer na romantickú komédiu She Came To Me s Peterom Dinklagom, Anne Hathaway či Marisou Tomei

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na She Came To Me

Prichádza prvý trailer na romantickú dramatickú komédiu She Came To Me. Film v sebe spája niekoľko jedinečných myšlienok a má byť „ľahkomyseľným, ale nezabudnuteľným zobrazením transformačnej sily lásky“. To sľubuje jeho režisérka Rebecca Miller, ktorá stojí napríklad za podobne žánrovo ladenou snímkou Maggie má plán.

Navyše ponúkne zaujímavé obsadenie. V centre príbehu je Steven Lauddem, ktorého hrá Peter Dinklage. S blížiacim sa osobným vyhorením zažíva kreatívny blok a nevie dokončiť svoju operu, ktorá má byť jeho veľkolepým návratom. Inšpiráciu už nenachádza ani vo svojej žene Patricii (Anne Hathaway), ktorá je zároveň poriadkom posadnutou terapeutkou.

Skladateľ opier nachádza netradičnú múzu

Rozhodne sa tak hľadať nápady vonku medzi obyčajnými ľuďmi. Takto stretáva Katrinu (Marisa Tomei), ktorá je vždy vzrušenie hľadajúcou kapitánkou vlečnej lode. Zhodou okolností spolu zažijú vášnivú aféru, po ktorej však príde vytúžená inšpirácia. Tým, že sa mu stáva múzou, sa jeho život prevráti hore nohami.

Aby toho nebolo málo, tak aj Patricia pod maskou pokojnej dokonalosti skrýva špirituálnu krízu. Kým každý z nich musí zápasiť s tou svojou a zároveň to zvládať spolu, zistia aj, že ich 18-ročný syn Julian (Evan Ellison) túži po romanci so 16-ročnou Terezou (Harlow Jane). To by mohlo ohroziť ich reputáciu a tak aj budúcnosť.

she came to me peter dinklage marisa tomei
Zdroj: people.com

Osudy a problémy sa prepletajú

Okrem spomenutých hercov tu budú mať role Joanna Kulig či Brian d’Arcy James. Zaujímavosťou je, že pre film zložil novú originálnu pieseň aj známy hudobník Bruce Springsteen. Nesie názov „Addicted to Love“, teda „závislý na láske“. Zvyšok soundtracku je od skladateľa Bryce Dessnera, ktorý priniesol svoje skladby do muzikálov Cyrano alebo C’Mon C’mon.

Snímka so svojimi prepletajúcimi sa zápletkami a problémami každej z postáv, zdá sa, naozaj prinesie jedinečný náhľad na žáner dramédie. A ako uvádzajú viaceré médiá, inventívna je aj v žánri romantických kúskov. Uvedená bude vo vybraných kinách 29. septembra.

Ako sa vám páči trailer na romantickú komédiu She Came To Me? Pôjde aj podľa vás o originálny a nápaditý kúsok v tomto žánri? Čo hovoríte na herecké obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -