Film The Instigators od Apple nabral ďalšie obsadenie. Po Damonovi a Affleckovi sa pridávajú Ron Perlman či Alfred Molina

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film The Instigators naberá obsadenie

Zdá sa, že čoskoro začnú spoločnosti súperiť o veľké hollywoodske mená. Pozadu nie je ani Apple, ktorý do svojich filmov a seriálov ohlasuje pravidelne zvučné hviezdy. Tak sa dozvedáme, že ich film The Instigators po dvoch hlavných hercoch dostáva aj novú trojice. Sú medzi nimi mená Alfred Molina, Ron Perlman a Ving Rhames.

Ústrednú dvojicu si zahrajú Matt Damon a tentoraz Casey Affleck. Ten je zároveň autorom scenára a ide pre neho už o štvrtý kúsok (predtým vytvoril napríklad drámu Svetlo môjho života). Detailov zatiaľ veľa známych nie je, vie sa iba, že príbeh sa bude točiť okolo dvoch zlodejov, ktorí po nevydarenej lúpeži musia unikať s terapeutom jedného z nich.

damon affleck liman
Zdroj: hollywoodreporter.com

Dvaja zlodeji na úteku s terapeutom

Skutočne nápaditú zápletku prinesie na obrazovky ako režisér Doug Liman. Ide pre neho o opätovnú spoluprácu s Damonom, pretože stál za filmom Bournova identita. Okrem toho ho môžeme poznať ako tvorcu dramédie Swingers či sci-fi Na hrane zajtrajška. Ani Bena Afflecka však film neobišiel, bude ho produkovať pod banerom svojej spoločnosti Artist Equity.

Krátko po hlavnom obsadení sme sa dozvedeli o pôsobení ďalšej trojice – Hong Chau, Paul Walter Hauser a Michael Stuhlbarg. Teraz do obsadenia pribúdajú ďalší traja herci a aj keď ich úlohy zatiaľ nepoznáme, vidíme, že ide o poriadne veľké mená.

the instigators
Zdroj: yahoo.news

Ďalšia zvučná trojica

Rhamesa môžeme poznať z filmu Pulp Fiction alebo série Mission: Impossible. Jej siedma časť s názvom Odplata – Prvá časť príde tento rok počas júla, tam ho teda uvidíme najbližšie. Molina je držiteľom ocenení vďaka filmom Magnólia alebo Čokoláda. Známy je aj vďaka úlohe Doctora Octopusa v Spider-Man filmoch, kde sme ho mohli vidieť aj naposledy.

Perlman bol dlhý čas známy ako Hellboy a spoluprácu s jeho režisérom Guillermom del Torom pravidelne opakuje. Tak sa objavil aj v jeho Uličke nočných môr a jeho hlas sme počuli aj (už oscarovom) Pinocchiovi. Jeho dabingovú rolu budeme počuť aj najbližšie, pretože sa stal Optimusom Primalom vo filme Transformers: Monštrá sa prebúdzajú.

Zaujal vás film The Instigators? Čo hovoríte na jeho doterajšie obsadenie? Myslíte si, že by mohol jeden z trojice stvárniť spomenutého terapeuta? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -