Sony zverejňuje nový, akciou, humorom a chaosom nabitý trailer na Bullet Train s Bradom Pittom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Bullet Train

Sony zverejnilo nový trailer na film Bullet Train. Vyzerá to tak, že to bude ešte viac humorom nabité, ako sme čakali. Druhá ukážka poskytuje ešte viac chaosu, náhľadu na pozadie jednotlivých zabijakov a hlavne také množstvo akčných sekvencií, aké sa len do neho zmestí.

Vidíme aj prečo Brad Pitt ako vrah dostáva svoju prezývku „Lienka“. Dostane sa do kupé japonského rýchlovlaku, kde sa musí popasovať s novou úlohou. Preskúša svoje sily v boji proti tým najnebezpečnejším protivníkom z celého sveta s unikátnymi schopnosťami. Moryoko, cieľová stanica tak môže byť len začiatkom.

Poriadna skupina rôznorodých zabijakov

Do vlaku nastupuje aj samuraj Kimura, ktorý sa chce pomstiť zabijakom za to, že jeho syna dostali do kómy. Zahrá si ho Andrew Koji. Jednotlivé postavy si zahrajú raper Bad Bunny ako „Vlk“, Aaron Taylor-Johnson a Brian Tyree Henry ako súrodenecké duo „Mandarínka“ a „Citrón“, Zazie Beetz ako „Sršeň“ či Joey King ako večne nevinne vyzerajúca „Prince“.

Ďalšie obsadenie budú tvoriť Masi Oka, Michael Shannon, Logan Lerman, Hiroyuki Sanada alebo Karen Fukuhara. Našťastie bude mať aj Lienka mocného spojenca, minimálne na drôte. Sanda Bullock si zahrá jeho priekupníčku a zadávateľku menom Maria Beetle. Zaujímavé je, že toto je aj názov pôvodného diela, z ktorého film vychádza.

trailer bullet train
Zdroj: variety.com

Od režiséra filmov John Wick a Deadpool 2

Ak by ste mali pocit, že nepôjde o správnu kombináciu humoru a akcie, tak vás môžu presvedčiť aj osoba režiséra. Stojí za ním David Leitch, ktorý priniesol filmy John Wick alebo Deadpool 2. Produkčne za ním stoja Columbia Pictures a Sony Pictures Releasing. Do našich kín ho prinesie spoločnosť Itafilm.

bullet train plagát
Zdroj: itafilm.sk

Oficiálna synopsa od Itafilm

V tlačovej správe poskytujú aj oficiálnu synopsu, ktorá hovorí toto:

V Bullet Train sa Brad Pitt predstaví ako „Lienka“, nájomný vrah, ktorému sa smola lepí na päty. Po nevydarených zákazkách z minulosti si nemôže dovoliť ďalšie prešľapy. Avšak osud má s ním iné plány, keď mu na najnovšej misii postaví do cesty najzákernejších nepriateľov z celého sveta. Na superrýchlom vlaku sa skrížia cesty najelitnejších zabijakov a nikto netuší, kto prežije do konca tejto divokej jazdy naprieč moderným Japonskom. Pre režiséra Deadpoola 2, Davida Leitcha, je však konečná len začiatok!

V lete nás čaká poriadne šialená jazda

Trailer na Bullet Train ukazuje aj dátum vydania, ktorý je stanovený na 5. augusta. V slovenských kinách si budeme môcť túto šialenú a extrémne rýchlu akciu vychutnať klasicky o deň skôr, 4. augusta.
Ako sa vám páči nová ukážka na film Bullet Train? Užívate si jeho šialenosť a tešíte sa na túto jazdu? Dajte nám vedieť v komentároch.
Zdroj: hypebeast.com, TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -