Brad Pitt sa plánuje objaviť v romantickom filme Lost City of D so Sandrou Bullock

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Brad Pitt vo filme Lost City of D

To, že Sandra Bullock a Channing Tatum si spolu zahrajú v romantickej komédii, už vieme. Aj to, že sa o ňu bude starať spoločnosť Paramount. Prekvapením ale môže byť, že sa k nim pridáva ďalší veľký herec. Brad Pitt si tiež strihne rolu vo filme Lost City of D.

A strihne by bol ten správny výraz. Nejde o plnohodnotnú úlohu, ale skôr má ísť o malé cameo. Zdá sa, že tie si herec značne obľúbil, keď sa iba v krátkom strihu objavil v druhom Deadpoolovi. A tento raz sa vyjadril v rozhovore pre portál The Hollywood Reporter, že ide o akúsi priateľskú službu.

brad-pitt-vanisher-deadpool-2
Zdroj: syfy.com

Herci si vymenili krátke role vo svojich filmoch

Niečo za niečo, ako sa hovorí. Bullock si zase dala malý štek v Pittovom chystanom akčnom filme Bullet Train. Ten vraj nedávno skončil svoju produkciu. Režíruje ho David Leitch (práve spomínaný Deadpool či retro pecka Atomic Blonde). Pripravuje ho pre spoločnosť Sony. Keď vraj Bullock, ktorá Lost City of D zároveň aj produkuje, hľadala niekoho na vtipný casting, tak hneď videla príležitosť a oslovila Brada. Ten okamžite povedal áno.

Lost City of D režírujú súrodenci Adam a Aaron Nee, podľa posledného (hovoríme o poslednom, lebo bol opakovane menený) scenára od Dany Fox. Popisuje príbeh ako „jazda ako zo starej školy s dobrodružstvom, na ktorom sa všetko pokašle s nejakými zavádzajúcimi vodítkami, rýchlymi opravami a samozrejme – romancou,“.

lostcityd
Zdroj: comingsoon.net

Autorka kníh a jej model na dobrodružstve v džungli

Príbeh bude sledovať autorku ženských románov, ktorej akosi dochádzajú nápady (Bullock). Má sa na jednej ceste stretnúť s modelom, ktorý pózoval na obálku jednej z jej kníh (Tatum) a myslí si, že nič horšie nemôže byť. Ale to len do chvíle, kým ich nepodarený pokus o únos uvrhne na dobrodružstvo v džungli plnej hrdlorezov. Vtedy zistí, že život vie byť zvláštnejší, ale aj úprimnejšie romantickejší ako zo stránok jej paperbackových noviel.

Brad Pitt bude pre film Lost City od D iste cenným príspevkom a už sa nevieme dočkať vtipnej vsuvky. Celý film tak rozhodne pôsobí a podľa popisu by nemala byť núdza o komické situácie. Vie sa však aj o ďalšom obsadení, v ktorom figurujú mená ako Patti Harrison, Da’Vine Joy Randolph a dokonca Daniel Radcliffe!

lost city radcliffe
Zdroj: screenlately.com

Natáčanie začne konečne v lete

Film si prešiel viacerými úskaliami, keď bol odkladaný nielen kvôli celosvetovej pandémii, ale aj kvôli tomu, že bol viackrát vymenený scenár a kvôli tomu aj herec v hlavnej roli. Preto je asi dobré, že sa ho ujala autorka úspešnej literatúry a priviedla film k tomu, aby mohol začať produkciu. A skutočne, natáčanie má podľa najaktuálnejších správ začať v lete v Dominikánskej republike.

Brad Pitt sa objaví vo filme Lost City of D iba v malom cameu, ale aj tak sa nevieme dočkať o čo pôjde. Čo si myslíte, že bude jeho úloha? A radi ho opäť uvidíte v takejto podobe? Čo si myslíte o filme samotnom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -