Boj sa skončil. Temnú verziu Supermana stvárni ženská hviezda z Rodu draka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová Supergirl je známa

Budovanie nového DC univerza je v plnom prúde. James Gunn a Peter Safran, jeho nové vedúce osobnosti, upriamujú pozornosť nielen na Supermana, ale aj jeho ženský temnejší náprotivok. Trojica herečiek Emilia Jones, Meg Donnelly a Milly Alcock boli favoritkami na rolu Supergirl. Teraz sa vďaka portálu Deadline a oficiálnemu Gunnovmu účtu na Instagrame dozvedáme, ktorá z nich sa stala hrdinkou.

Výber herečiek sa uskutočnil primárne pre film Supergirl, Woman of Tomorrow, ktorý je založený na rovnomennej komiksovej sérii z roku 2022 od Toma Kinga. Samotný Gunn poukázal na to, ako veľmi tu bude cítiť rozdiel medzi Supermanom a Supergirl, ktorí obaja pochádza z planéty Krypton. Namiesto Kal-Ela sa v novinke pozrieme na jeho sesternicu Karu-Zor-El v jej najtemnejších časoch.

supergirl woman of tomorrow
Zdroj: DC Comics

Osudom skúšaná a temná hrdinka

Supergirl prežívala celých 14 rokov iba na úlomkoch z jej planéty. Pri skaze videla ako zomierajú jej najbližší a tieto udalosti ju navždy poznačili. Keď sa ako mladé dievča dostala na Zem, išlo o poriadne drsnú postavu, čo dokazuje aj vyjadrenie nového lodivoda DC, Jamesa Gunna. Podľa neho bude Supergirl vo filme vykreslená „hardcore“ hrdinka. 

O rolu si zabojovali tri herečky. Jones môžeme najlepšie poznať z drámy CODA, veľké šance dostávala Donnelly. Tá bola už predtým hlasom Supergirl v animovaných projektoch od DC –  Legion of Superheroes a Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

Novou Karou je hviezda Rodu draka

Napriek tomu sa však rolu podarilo získať mladej,iba 23-ročnej austrálskej herečke Milly Alcock. Poznať ju môžeme z role princeznej Rhenyry Targaryen zo seriálu Rod draka, ktorý je prequelom k Hre o tróny. Teraz je len otázkou kedy sa dostane na pľac. Dohady hovoria aj o tom, že to bude už čoskoro v štúdiách v americkej Georgii, kde sa má nakrúcať práve Superman Legacy.

Jej účasť v Supermanovi ešte nebolo potvrdená, s istotou ju však uvidíme v jej sólovom filme. Snímka ešte nemá vybraného režiséra, vie sa však, že pôvodná ilustrátorka predlohy Bilquis Evely bude asistovať pri tvorbe scén.

Páči sa vám Milly Alcock ako Supergirl alebo vy ste v roli videli inú herečku? Zahrá podľa vás presvedčivo osudom skúšanú superhrdinku? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -