Desivejší ako kedykoľvek predtým. Noví Krotitelia duchov premenia vaše nočné mory na realitu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba

Sony prináša nový trailer na film Krotitelia duchov: Ľadová hrozba, pokračovanie skvele prijatého filmu s podtitulom Dedičstvo z roku 2021. Aj napriek opakovaniu ikonických momentov a hlášok v ňom veta „Nebojím sa žiadnych duchov“ veru nezaznie. Tento raz totiž prichádza výzva, ktorá bude desivá aj pre pôvodný tím.

Predošlý film skvele predstavil novú generáciu, jasne však dokázal, že ani tá stará nepatrí do starého železa. Teraz sa však Speglerova rodina presúva z malého mestečka priamo do New Yorku, aby na slávnej požiarnej stanici spojili sily. S novým tajným laboratóriom a vybavením v podobe protónových diel by ich nemalo nič zastaviť. Jedine že…

Dve generácie musia zastaviť dobu ľadovú

Práca krotiteľov sa nepáči samotnej vláde, ktorá ich chce odstaviť. Práve v tom čase však prichádza na rad starobylý artefakt, ktorý na svet vypustí starodávne zlo. Na Zem sa dostáva bytosť, ktorá je temná, rohatá a môže spôsobiť druhú dobu ľadovú. Ešte že jeho ľadových posluhovačov môže pochytať posádka ecto-mobilu.

Naspäť sú tak traja členovia zostavy, ktorá zachránila mesto ešte v 80. rokoch. Obleky si na seba dajú Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Bill Murray a tentokrát na veľké prekvapenie aj Annie Potts, ktorá už nebude zohrávať len úlohu recepčnej Melnitz. Novú generáciu opäť predstavujú Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard či Mckenna Grace.

krotitelia duchov ľadová hrozba
Zdroj: tmdb.org

Koho zavoláte?

Pridá sa však aj niekoľko ďalších hereckých tvárí, ktoré budú cennými posilami. Budú tu Kumail Nanjiani, Patton Oswalt, Celeste O’Connor alebo Logan Kim. Réžiu si tento raz nezobral na starosť Jason Reitman, syn pôvodného tvorcu značky. Stále je však autorom scenára. Režisérskej pozície sa v tomto prípade ujal Gil Kenan.

Naspäť sú aj známe postavičky z opačného spektra. Marshmallow mužíček nebude len jeden, tento raz ich je hneď niekoľko, ale v miniatúrnej podobe. Vracia sa aj zlý zelený prízrak Slimer, teraz ešte hladnejší a naštvanejší. Niečo zvláštne sa deje na každom rohu a ľudia budú Krotiteľov potrebovať viac ako kedykoľvek predtým. Našťastie dorazia do kín už 28. marca.

Potešil vás nový trailer na film Krotitelia duchov: Ľadová hrozba? Tešíte sa na to pokračovanie, ktoré naplno spojí dve generácie? Čo hovoríte na novú výzvu, ktorej čelia? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -